Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire ciki ha az összes...

Mennyire ciki ha az összes barátom bejut egyetemre de nekem nem sikerül elsőre a felvételi arra a szakra ahova készülök?

Figyelt kérdés
Anyámék ki fognak borulni, tudom. Barátaim ugyanúgy a barátaim maradnak de akkor is kellemetlen...De mennyire nézik le az embert ha elsőre nem jön össze? Akár külső szemlélőként.

2015. jún. 3. 16:43
 1/3 dorgabi válasza:
100%
Szerintem ne stresszelj a dolgon. Következő évben is tudsz jelentkezni, újra lehet érettségizni vagy nyelvvizsgázni, hogy legyen több pont.
2015. jún. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ha valami király dolgot csinálsz az egyetem helyett, és nem egy pultnál szenvedsz vagy valami, akkor egyáltalán nem lesz probléma. Én például addig külföldön leszek önkéntes:)
2015. jún. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Mert az mennyire cink, ha anyádék olyan gyökerek, hogy egy normális érettségit képtelenség összehozni velük egy fedél alatt, és ha sikerülne is, előbb pénz kellene, hogy az ország alvégéről megengedhesd magadnak, hogy egyetemre járj? Tedd össze a kezedet szerintem!
2015. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!