Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a vépeményed a facebookon...

Mi a vépeményed a facebookon ilyeneket posztoló, ill az ezeket lájkolókról?

Figyelt kérdés
Amikor valaki szó szerint minden baromságot kiír, naponta akár óránként. Pl. Mindjárt hétvége. Ennyi a poszt esetleg "jajjdejó süt a nap" mosoly szív stb... Szal amnek semmi értelme. Aztán mennek a lájkolók ezerrel erre. (megjegyzem, leginkább ha valami buta tekintetű cicababa írja ki)

2015. jún. 4. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Nem nézek rá.
2015. jún. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy töröltem magamat a facebook-ról mert besokalltam a h.lyéktől.
2015. jún. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek ilyen ismeroseim szerencsere. Nalam csak azok vannak fel a facebookon, akikkel tenyleg joban vagyok, ok pedig nem ilyenek.. ha ilyenek lennenek, nem lennek veluk joban, egyszeru a keplet :D
2015. jún. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*fenn, elnezest, meg reggel van nekem :)
2015. jún. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Általában egy pár ilyen hülye van az ismerősök közt, csak ugye mindig az ő bejegyzéseiket dobja fel a facebook. Rá kell menni, hogy "xy követésének befejezése".

Ha nem akarsz ennyire durva lenni, akkor "xy oldal összes bejegyzésének elrejtése". Ez akkor jó, ha hülye oldalakat oszt meg és csak ezeket nem akarod látni.

1 hónap alatt úgy megtisztítottam az oldalam, hogy már nem ad elém idegesítő dolgokat soha.

2015. jún. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég a távoliba beejteni őket.
2015. jún. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1-2 ismerősöm van azokra sem vagyok feliratkozva...

Rohadtul leszarom ki mit oszt meg, milyen kamu dolgot rak ki, hogy jófej legyen, nem érdekel a 20. képe ebbe a hónapba aztán még hátra van a hónap fele (nyilván nem mostani dátumra gondolok).

Legjobb mikor van egy osztálytárs akivel élőbe beszélsz és egy buta gyökér, de facebook on teszi az okost, az értelmest meg a jófejet :D Élőben meg 0

2015. jún. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Idegesítő / fárasztó. Leiratkoztam vagy letöröltem őket.
2015. jún. 5. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!