Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kit szerettek jobban Dancsó...

Kit szerettek jobban Dancsó Péter, Pamkutya vagy Unfield?

Figyelt kérdés

2015. jún. 7. 07:58
1 2 3 4 5
 21/46 anonim válasza:
94%
Nos... Unfield egyszerűen sötét mint az éjszaka.. Dancsót régebben nagyon szerettem (mármint a videóit) de kezd nagyon "elcelebesedni". Pamkutyáékat szeretem ,de nem mondanám őket kedvencnek. Talán nekem is Szirmai Gergő a kedvencem, a videói érdekesek, őszintén válaszol a kérdésekre és a véleményével általában egyetértek.
2015. júl. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim válasza:
100%
15L
2015. júl. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
66%

Pamkutyáékat imádom.

Unfieldet is szeretem.

Dancsót nem annyira szerettem,de most már egyáltalán nem.

Erőltetett, bunkó humora lett.

2015. júl. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim válasza:
83%
Pamkutya :D Unfield engem is irritál..
2015. aug. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
Dancsó pls :D Bár sajna volt az utóbbi időben több erőltetett videója régebben jobb volt sztem. Pamkutya egész jó vannak jó paródiái és szimpatikusnak is tűnik. Na de Unfield... Most nagyon nagy arca van hogy benne van a Ki mit Tube zsűriben. Most nem azért de 18 évesen most mit akar még? Mert ennyiből én meg elmegyek Csillag születik zsűribe... na jó a 2 nem ugyanaz a katergória de akkor is. Videói... hmm nézhető jórészt de semmi extra youtube nélküle is meglenne. zenéi háát... nekem nem jön be ez az önsajnálós maszlag sablon rap 1000 másik van ilyen. Ahhoz képest hogy rappel milyen sz@r a helyzet ő elég jól elvan a 148k feliratkozójával, nem azt mondom hogy él mint marci hevesen mert nem látok bele a magánéletébe de akkor is azért szerintem nem vágja annyira a témát. Aki youtube-on valódi értéket képvisel az FreddyD, Szirmai Gergely illetve a hülyeség kategóriában én Alexovicsot és a VR-t is szívesen nézem. Elég nagy hülyeséget csinálnak de legalább vicces formában és nem túl erőltetett mint Dancsó 1-2 videója.
2015. aug. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim válasza:

Mind a hármukat szeretem és másért!


3 különféle ember , 3 különféle műfaj!

2015. aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
Hát eléggé más kategória, ők hárman. Unfield-nek profi zenéi vannak, nem rajongok értük, de kétségtelenül profik. Maga a srác szimpatikus, de a videói nem nagy számok, egy két sztori mesélős videóját el tudom nézegetni, de nem tartom túl jó videósnak. Pamkutya videóinak a csúcsa egyértelműen a paródiák, igazából egy idő után én ezt meg tudom unni, amennyire tetszett eleinte, mostanra pont annyira keveset nézem, de ő egy elég jó kis videós. Dancsó talán a legjobb, mondom ezt úgy, hogy a videóinak egy jó része gagyi, főleg az újabbak, a kérdezz-felelek-ek vagy a ti írtátok pl. rakás kakik, de én a szakszerűenbe is rendesen beleuntam, sokkal jobban mint Pam-ék paródiáiba. Neki a jó videói az néhány paródiája, meg ilyenek, hogy Családi Gyanúk..., Randitippek stb., a Videómánia epizódoknak van egy, ha még néha egy-két rosszabb rész is becsúszott, vagy mostanában nem olyan jók, elég magas átlagminőségük, a timelapse videói jók, értékesek, bár engem annyira nem fog meg és a '90-es retró videói is egészen jók. Szóval összességében neki vannak a legjobb videói, a legtöbb jó videója is neki van, az ő csatornáját nézem legtöbbet és az övéhez kötődök leginkább, hiába a sok szemét. Viszont ő legunszimpatikusabb számomra, nem mondom, hogy utálom, de nem túl szimpatikus, itt pont fordított a sorrend, mert Unfield a legszimpatikusabb, Pam-ékat is bírom, de Unfield-et jobban.
2015. aug. 3. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 civil jani válasza:
Unfield a legjobb!!!
2015. aug. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
*pacsi*
2015. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim válasza:
Unfield-det nem szeretem, nekem egyáltalán nem szimpatikus, Dancsót és Pamkutyát imádom! :o
2015. aug. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!