Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csak az ilyen gengszter...

Miért csak az ilyen gengszter meg rapper meg nem-tom-milyen fiúknak jövök be?

Figyelt kérdés
Tömegközlekedéssel járok iskolába, sok embert, köztük persze fiút látok, és azt veszem észre, hogy a sörhasú 50 éveseken kívül, akik amúgy is mindenkit megnéznek, csak a letolt gatyájú, "gengszter" stílusú fiúknak tetszem. És igazából a suliban is ez van.. bár ott kevesebb ilyen fiú van, de csak azok akarnak isnerkedni..
2015. jún. 10. 07:51
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
mert nagy a segged
2015. jún. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem olyan a kiállásod, hogy más fiúknak is felkeltsd a figyelmét. A kiállás, határozott állás, satöbbi nagyon fontos.
2015. jún. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1: a seggem pont normális méretű

#2: sztem az ilyen fiúk nem alsóbbrendűek vagy ilyesmi, tehát hiába írod úgy, minthogyha nekik egy rossz kiállású, határozatlan testtartású lány elég lenne. Határozott testtartású vagyok , és nem egy nyominger. Egyik nap a buszra felszálltam egy lánnyal, akit mindenki megnéz , mert csinos és szép, és fent volt a buszon egy fiú, és ő is engem nézett.

Köszönöm a válaszotokat:))

2015. jún. 10. 08:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Látni kellene téged. Küldhetnél egy képet!
2015. jún. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Képet nem küldök, bocsi, de ha leírod, mit írjak le a külsőmről, akkor azokat leírom ide.
2015. jún. 10. 09:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát én vizuális lény vagyok, és paraméterek alapján nem tudok képet alkotni sajnos:) na mindegy, biztosan szép csaj vagy:)
2015. jún. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Gengszter, rapper?

Ugye ezalatt nem a garges, mr bustás essem vackokat érted?! :D

2015. jún. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát ez relatív, szóval hiába is küldenék képet :))
2015. jún. 10. 10:13
 9/10 A kérdező kommentje:
#7:nem, hanem az ilyen west sideos, tupac rajongókra gondolok :D
2015. jún. 10. 10:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Náluk és a brooklyni kölköknél ez már bókosztásnak számít.
2015. jún. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!