Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki látható a képen?

Ki látható a képen?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm ismerkedik, és meg van róla győzödve, hogy evvel a férfival, de én nehezen hiszem el, hogy egy ilyen férfinak, egy nála csaknem 18 évvel idősebb nő kéne neki egy másik kontinensről... (magyarán: nem ő van a képeken szerintem)

Valakinek ismerős ez a férfi?

Talán színész vagy modell lehet.


Köszönöm a segítséget!


[link]



2015. jún. 14. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Van a google kép alapu keresés program . Ha oda feltöltöd a képet, kiderül honnan koppintotta
2015. jún. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az arcáról a kép ki van nagyítva?Mert ha ennyire homályos a többi nem akkor arról árulkodhat hogy letöltött kép,mert nem hiszem hogy többi jó kép az arcáról meg pont rossz minőségű, vacak telefonkamerával van fényképezve.Meg igazából mindegyik minősége kicsit más.
2015. jún. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valódinak tűnik.
2015. jún. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha szét lennének szedve a képek, akkor egy egyszerű jobb klikkel (kép keresése a google segítségével) meg lehetne mondani, hogy fent van-e már az interneten ez a kép, vagy tényleg egyedi
2015. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Meg is van! Az illető nem Martin a hű szerelmes, hanem Alain Mafflard ...
2015. jún. 14. 14:47
 6/10 anonim válasza:
Egyébként rengeteg nevet kihozott erre a képre, Alain Mafflard, Marco Morgan, Marco Carrus, Michael Canela, Daniel G... stb. De a lényeg hogy kamu az egész.
2015. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen sajnos én is láttam! :( De amúgy ki ez a férfi szerintetek? Sínész vagy mi lehet? Sajnos nem értek angolul se franciául.
2015. jún. 14. 14:59
 8/10 anonim válasza:
Szerintem valami sima mezei csávó akinek ellopkodták a képeit.
2015. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a linkedin szerint Marco Carrus egy sportoló

de elég zűrösnek néz ki az egész, nem bíznék benne, remélem a barátnőd nem szándékozik neki pénzt küldeni

2015. jún. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hosszú nyomozás után kiderítettük mi is, hogy az egész a pénzről szól, és csak a pénzt akarják a barátnőmből kicsalni... Én elmondtam a véleményem és a fájó szembesítő tényt. Ha ő nem hiszi el, hát vessen magára, többet nem tudok érte tenni...
2015. jún. 14. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!