Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a vicces, szórakoztató...

Ha a vicces, szórakoztató videóknak van közönsége, a szomorú, lehangoló videóknak is lenne?

Figyelt kérdés
Lassú szerelmes számok,Tragikus drámák melyek a legkeményebb emberből is könnyeket facsarnak elő.Megvan a helyük a világban,van létjogosultsága.A videósok viszont egytől egyik a végletekig átgondolt ,szórakoztató, vicces anyagokat gyártják sorozatban,próbálva belevinni az egyéniségüket,a közönségért folyik a verseny, az emberek a legjobbat akarják minél gyorsabban.Ha lenne olyan videós aki nem nevettet,hanem épp az ellenkezőjét csinálná, mekkora lenne a rajongó tábora?
2015. jún. 16. 03:58
 1/3 anonim válasza:

Nem lenne túl nagy rajongótábora, hiszen a normál lelki állapottal rendelkező embereknek nincs affinitása az efféle lehangoló, szomorú és tragikus látványokhoz/élményekhez. Sokan tartják, hogy a világunk már így is telve van rosszal és gonoszsággal, ami szerintem csak részben igaz. Talán csak az általános emberi személyiségből fakad hogy a rossz dolgok sokkal mélyebb nyomot hagynak bennünk mint a jók. Egy a lényeg történik elég szomorú dolog így is a világunkban, minek gyártsunk még többet? :)


Bár személy szerint én szeretem a drámákat és a megrázó sztorikat, sosem lesz ezeknek akkora nézőközönsége mint egy kiadós nevetésre sarkalló komédiának- még ha azok tömeggyártmányok is.

2015. jún. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,sosem lesz annyira népszerű,ha egyáltalán valaki próbálkozna vele.Az emberek többségének nincs akkora érzelmi intelligenciája,hogy képesek legyenek értékelni,gondolkodni rajta.
2015. jún. 16. 16:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen videós. "hope for paws" kb. sírógörcsöt lehet kapni azoktól a szerencsétlen sorsú kutyáktól, akiket megment, mégis tízezrek nézik, köztük én is, minden videóját.
2015. jún. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!