Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék 20 töritételt...

Hogyan tudnék 20 töritételt megtanulni holnap délig?

Figyelt kérdés
Egyetemisták előnyben

2015. jún. 16. 09:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmisem lehetetlen.
2015. jún. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

20 tételt? ne nevettess, ma délutánig meglehet tanulni

egy egyetemista

2015. jún. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

20 töri tétel? Az semmi. Próbálnál emelten szóbelizni töriből. :D

Olvasgasd el mindet kétszer, majd próbáld meg HANGOSAN felmondani magadnak. 30 pontot így simán összehozol. Mert gondolom nem a maxra mész, ha most kezdesz neki.

2015. jún. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg kapsz majd egy lapot. Abból mindent ki lehet írni. 5-én szóbrliztem töriből, emelten. Szart se tudtam arról a tételről, amit kihúztam, mert előttem 6 gyerekkel már egy csaj abból lefelelt, és a tételeket nem rakták vissza a többi közé. Egészen addig, amíg sorra nem kerültem. És a forrásokból mindent kiírtam. És egyetlen egy kérdést se kaptam, megdicsértek, hogy milyen összeszedett voltam, és jöhettem haza aludni. D
2015. jún. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%

20 töritétel az kb. 20 oldal röhögve meg lehet tanulni holnapra.


Üdv egy egyetemista.

2015. jún. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
első körben nem netezni kéne, hanem tanulni...
2015. jún. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Csak annyi pont kell, hogy ne húzza le 4-esre (kb. 40-45)

6-os Szívem! Egy órája kiírtam egy kérdést, mikor a busszal jöttem haza. Most a klotyóról reagálok a hat darab csodálatos embernek aki válaszra méltatott. Egy percet se vesztegetek :D

2015. jún. 16. 10:04
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy voltak nektek olyan rövid tételeiek? Nekünk az összes 3-4 oldal, van amelyik tantárgyból 5-6 is... A tanárok dolgozták ki őket és nem fogadtak el rövidebbet.
2015. jún. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
5-6 oldal mi? bullshit ha az rendes 5 oldal lenne mire fölmontad volna már kétszer hazaküldtek volna a ***ba :D
2015. jún. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ma estig menni fog szerintem!

Ülj csak neki, és max. nem fogod mindegyiket tökéletesen tudni, de az a lényeg, hogy mindegyikről tudj min. 6-8 mondatot mondani. Szedd őket vázlatpontokba. A legfontosabb információkat szépen jegyezd meg róla, nem kell az egészet szóról szóra bemagolni.

Jegyzeteld ki magadnak vázlatosan. Ha azt megtanulod, és elmondod rossz jegyed már nem lesz. Én egyetemista vagyok, jogász szakon első éves, és most szigorlatoztam magyar jogtöriből, és egyetemes jogtöriből is, egyikből 130, másikból 110 tételem volt, és viszonylag kevés időm.

Naponta 25-30 tételt tanultam meg, az előbb említett módszerrel. Mindegyikről vázlatot írtam, és igyekeztem kiszűrni azt ami a leglényegesebb. Így kaptam 4-est.:)

Sok sikert neked, menni fog!:)

2015. jún. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!