Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok/csináltatok...

Ti mit csináltok/csináltatok a könyveitekkel, füzeteitekkel, miután leérettségiztetek?

Figyelt kérdés

Itt hever körülöttem egy csomó könyv, füzet, papírlap, amiket nagy eséllyel nem fogok többet használni.

A könyveket nem szeretném kidobni, mert még talán szükségem lesz rájuk, vagy ismerősöknek kellhet. Arra gondoltam, hogy a füzeteket elviszem a szelektív hulladékgyűjtőbe, mert azokat már biztosan nem fogom újra kinyitni.

Ti mit csináltatok velük?


2015. jún. 19. 10:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
Elégettem mindet, immáron 26 éve. Azóta sem hiányzott egyik sem.
2015. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Kb 1 órája vittem fel őket a padlásra.
2015. jún. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%

Én is felgyújtottam a füzeteimet...

Mindenki ezt tette, aki utálta a gimnáziumot/középiskolát? :D

2015. jún. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
#13 Nem, én csak felvittem a padlásra, had rohadjon ott. 7-8 évvel ezelőtti könyvek/füzetek is vannak ott, van sok hej, fene sem jár oda, kevesebb energia volt, mind felgyújtani őket.
2015. jún. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Elteszed őket valami olyan helyre, hogy ne zavarjon, hogy ott van. Én nem szoktam semmi ilyet megsemmisíteni, mert ki tudja mikor jön majd jól. Meg a másik, hogy ha néha-néha visszaolvasgatom őket, akkor az olyan nosztalgikus érzés. Jó egy kicsit nosztalgiázni velük néha, na.
2015. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!