Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A pasim látta ahogy nagy...

A pasim látta ahogy nagy wc-zem, MIT TEGYEK?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek, egyik nap nálam vacsorázott a barátom és épp olyat ettünk ami nem volt jó a gyomromnak... Mondtam neki hogy mennem kell wc-re mindjárt vissza jövök, viszont egy ideig ott ültem vörös fejjel mert nem jött ki a dolog... Viszont a barátom rám nyitott hogy minden rendben van-e és meglátta ahogy a wc-n ülök vörös fejjel és érezte hogy büdös van. Mit tegyek ezek után? (előre is köszi a normális válaszokat!)

#WC #barát #ciki dolgok
2015. jún. 23. 17:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Fogadd el, hogy emberből vagy , akinek van széklete. A pasidnak is. Valószínüleg nem rózsaszirmok hullanak belőle.
2015. jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Semmit.

Szerinted ő nem szokott nagydolgozni? Vagy az övé esetleg rózsaillatú?

Túlreagálod ezt egy "csöppet".

2015. jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod! :)
2015. jún. 23. 17:48
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Töröld ki,majd húzd le ..Esetleg fujj a levegőbe légfrissítőt.
2015. jún. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Szerinted ő azt hitte, hogy te nem szoktál?
2015. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha rádnyitott, akkor ne csodálkozzon, ha azt látta, hogy a WC-n ülsz. Ugyan már, nem lilát hánytál, vagy valamit, ami megdöbbentően szokatlan, és földönkívüliek csinálják.
2015. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát ezek után annyit mondott hogy bocsi, elköszönt és haza ment. Remélem legközelebb nem fogja ezt szóba hozni. Köszönöm a válaszotokat!
2015. jún. 23. 18:09
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

Te jó isten! Most kell megtudnom, hogy a lányok is szoktak kakilni? Egy világ omlott össze bennem!

De a Télapó és a Húsvéti nyúl létezik ugye?

2015. jún. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Psycho Doll ***** válasza:
100%
Visítva fuss fel a lépcsőn az emeletre és zárd magadra az ajtót.
2015. jún. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Én meg rendszeresen elkísértem az exemet szarni, mert ez volt a heppje. Ha értelmes ember, akkor felfogja, hogy te is emberből vagy.
2015. jún. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!