Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan 20 év körüli...

Van itt olyan 20 év körüli lány, aki nem nagyon jár el otthonról sehova, emiatt nem tud hol ismerkedni?

Figyelt kérdés

Reménykedik a csodában, hogy majd valaki egyszer csak becsönget hozzá, mert ez még mindig reálisabbnak tűnik,mintha valahol megismerkedne a párjával.

Nem nagyon járok sehova, de ha megismerkednék egy ilyen lánnyal, akkor együtt kimozdíthatnánk egymást otthonról.


2015. jún. 23. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
25
2015. jún. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha van, nekem írhat :D
2015. jún. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
El sem hiszem hogy kommentelek ide, de jelen! :D
2015. jún. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3# Ha visszahúzódó vagy, nem mersz beszélgetni idegenekkel, nehezen nyílsz meg, magyarul: félsz, az nem jelent akadályt, mert én ugyan nem vagyok egy társasági ember, de akárkivel elbeszélgetek minden gond nélkül, mellettem elég könnyű feloldódni. :)
2015. jún. 23. 20:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg csak mindenki beszélgetni akar? Szerintem erre rengeteg ember lenne itt több ezer. Biztos hogy van más szándék is.."de ha megismerkednék egy ilyen lánnyal" úgy is a fénykép a döntő akármit is irsz ide kedves kérdező,a lányok meg nagyon válogatósak,majd tapasztalni fogod..
2015. jún. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fénykép? Akivel megismerkedek felhívom, és ott egyből kiderül tudunk e beszélgetni,vevő e a poénjaimra,kiderül milyen ember valójában.Az már más kérdés hogy a legtöbb lány azt hiszi, neten keresztül fogják őket megerőszakolni , nevetségesen félősek. :D
2015. jún. 23. 21:54
 7/7 anonim ***** válasza:

19 de itt vagyoook:)

kek szem, hosszu vilagos barna haj, 55kg, 164cm:)

imadok sportolni es szeretem az allatokat.

2017. szept. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!