Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Herby, Alexovics, Bturbo...

Herby, Alexovics, Bturbo Goodlike?

Figyelt kérdés
Először facebookon írt Bturbo valami posztot, hogy Herby beszólt néhány videósnak és kifejtette hogy az ő hátán másztak fel, illetve az utóbbi podkeddben volt is erről szól. Tudja valaki melyik herby-s videóról van itt szó amiben ez történt?

2015. jún. 23. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem érdekelnek semmirekellő emberek kamu vitái, hogy nézettséget generáljanak...
2015. jún. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Igy van!Ki nem szarja le!
2015. jún. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Menjen mar a ku rv@ pi cs@mba Herby...mar mindenki unja -.-"
2015. jún. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Egyáltalán nem vágom ki a franc ez a sok mesenevű, de így látatlanban is nyugodtan köphetnek egyet a zenitbe.
2015. jún. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
Semmirellő emberek pitiáner gondjai. Szarok rá magasról
2015. jún. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
87%

HErBY posztolt egy videót, amin el mondja, hogy mindenki rajta kapaszkodott fel, aki pedig nem rajta, az azon, aki rajta..

El mondta mindenkiről azt amit ,,tud''.

GoodLike-ról azt, hogy nem törődik a nézőivel, PLAYIT-en sztárolja magát, stb..

Aztán mindenkit elmondott, hogy hogy szeretek általa nézőket. Hogy pld. megosztott egy videójukat, hogy RE videókat csináltak vele, stb..

aztán elmondta, hogy BTURBO, elvileg, elvette egy srác csaját, a srác sírt, aztán BTURBO, hogy olyan képeket küldött neki, hogy, pld: ,,Nézd, hogy szopik'' meg, ,,Nézd, hogy b*szom a nődet'', azért, hogy a srác még jobban rosszul érezze magát.

Ki emelt 1-2 embert, akik nem rajta kapaszkodtak fel:

Szirmai Gergely, FredyD és ugy kb. ennyi.

Nekem megvan a videó, mert tudtam, hogy le lesz törölve, és még meg akartam mutatni 1-2 haveromnak. Ha kell átpasszolom.

2015. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Persze, írtam pm - et
2015. jún. 29. 02:26
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

# 6

Nagy szavak ezek olyan embertől, aki a 14 éves "rajongóinak" sem mer ajtót nyitni és a négy fal között éli nyomorult életét. Nem hiszem el, hogy az ilyenekre tényleg kíváncsi valaki.

2015. jún. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Rzk4ever válasza:

#8

Nem tudom, hogy te beengednéd-e őket a saját lakásodba, főleg úgy, hogy napi 600-szor csöngetnek

2016. nov. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!