Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyesek a 0%-ra gyúrnak, hogy...

Egyesek a 0%-ra gyúrnak, hogy mindenhova beszólogatnak ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
2015. jún. 26. 11:26
 1/6 schocko ***** válasza:
44%
Sokszor pedig nekik van igazuk, csak az nem mindenki számára kedves...
2015. jún. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én már láttam 0-ást

Egy frissen regisztrált kreós volt a valláskritika rovatban. :)


Szerintem egyébként ők egyszerűen buták, és kész, nem kell többet mögé látni.

2015. jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, én az értelmetlen beszólogatásokra értem, akik csak úgy benyögik a szokásos szövegüket kb. minden hasonló kérdéshez.
2015. jún. 26. 13:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, hanem inkabb sok olyan elmebeteg van, akik meg a kommentkent irt kerdeseket is lepontozzak 0-ra. Inkabb forditva van, h van, aki azt elvezi, ha lepontozhat barkit valasztol fuggetlenul :)


Mert sokszor nagyon igazuk van am a lepontozott kommenteloknek, csak ugye faj az igazsag :)

2015. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van egy mustafa nevű ilyen felhasználó

Na az egy idióta

2015. jún. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudod, van amikor valaki biztos az igazában ami valójában hülyeség. Ilyenkor nem számít hány válaszoló és milyen stílusban ír lepontozza mindet.

Van olyan is amikor valaki őszinte, de fáj az igazság ezért lepontozzák.

Engem is nyugodtan most lepontozhattok, nem nagyon érdekel hogy egy anonim oldalon hogy ítélnek meg olyan emberek akikkel a büdös életben nem fogok találkozni és még azt se sejtem kicsodák valójában.

Szép dolog az internet, bárki és bármi lehetsz itt...

2015. jún. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!