Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pécsiek, ti ismeretek a...

Pécsiek, ti ismeretek a furcsa kapucnis nőt?

Figyelt kérdés
40 év körüli, alacsony és mindig egyedül van. Folyton sötét a kapucnis felsőben van, a kapucni a fején van. Eléggé ijesztő. Eddig három helyen láttam (Berzsenyi u. , Bőrgyár, Aidinger János u.). Az alábbiakat csinálja: hangosan nevet, gúnyosan mosolyog. Ha valaki tud róla bármit és hogy árt-e másoknak az írjon.

2015. júl. 4. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom egyre gondolunk-e de akit én látni szoktam az is köbö negyven éves lehet,csapzott,szőkés haja van,kapucniban egyszer láttam,hajléktalan,az autósokhoz szokott dumálni (káromkodik is..)és az árkádnál lévő buszmegállónál (ami a konzumhoz van közelebb) illetve várkonyinál-csontvárinál láttam.

Én nagyon félek tőle. Bár még nem bántott,de tényleg elég ijesztő. Amikor a húgommal mentem biciklizni,átmentünk az úton utána egy kicsi járda következett egyenesen,mellette egy lépcső,és mi a sík részén mentünk (ő is ott állt) látta hogy jövünk,de még akkor sem ment félre amikor neki mentünk a biciklivel miatta a járda szegélynek :S

2015. júl. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kedves nessy29, igen ő lesz az.
2015. júl. 5. 00:55
 3/10 anonim ***** válasza:
én a 48as téren láttam múltkor a haverommal, igaz mi 19 évesek vagyunk, jót röhögtünk rajta, nem féltünk:D
2015. júl. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti beteg :s
2015. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Aki a 40 fokos melegben is a szürkés feketés kapucnis felsojeben van es kék farmerben? Csapzott haja van? Ma láttam a várkonyin állt egyhelyben es csak állt min 20 percen keresztül.
2015. júl. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 Igen, ő az. örülök, hogy egyre több ember látja :D
2015. júl. 29. 20:59
 7/10 anonim válasza:
Megkell vallani. Nem tűnik valami barátságosnak. Ejszaka nem találkoznak vele...
2015. júl. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ma egy kőbányai sört ivott a Várkonyi buszmegben
2015. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te kémkedsz utána? :D (kőbányai) Amúgy jó lenne,ha már elkotródna innen.
2015. aug. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ő csak egy csöves Hidasról:D
2016. nov. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!