Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy a Szlovák...

Hogy lehet hogy a Szlovák lányok még a Magyar lányoknál is "jobbak"?

Figyelt kérdés

A rövid történet annyi hogy szlovák testvérfalunk van és most voltak itt.

Ezalatt sok minden történt ha valakit érdekel kérdezzen privibe.

Viszont el kell ismerni hogy nem a magyarok voltak szebbek.

Jó tudom hogy ez általánosítás, de mégis sokan mondják.

Szóval ha a magyar lányok a legszebbek, akkor hogy lehet hogy a szlovákok lepipálták őket?

És nem csak kinézetileg, de még "versenyszellemben" is.

Mind ügyesség mind "erő" játékokban 90%-ban lepipálták a magyar lányokat.

Tényleg ennyivel jobbak lennének?



2015. júl. 5. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Ők is magyarok, nem? Ha testvértelepülés azért, ha meg tényleg szlovákok, akkor mert Nagy-Magyarország! :D
2015. júl. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés most nem a trianoni békeszerződésről szól. Azóta elmúlt 100 év kb. Légyszi ne erre élezzük ki a kérdést.
2015. júl. 5. 17:43
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért? 100 év alatt mennyit változik egy népcsoport?

A szépségnek mi köze van az erőhöz és az ügyességhez?


Amúgy szerintem a Csehek a legszebbek. Mikor felnőtt oldalakra látogatok, ott a magyar filmekben középszerű lányok vannak legkevésbé se szépek. Míg a cseheknél olyanok, hogy még ilyen múlttal is feleségül vennéd őket. Szlovákot nem nagyon látok, szerintem sem szebbek.

2015. júl. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2es:

100 év alatt sokat változhat minden, de még egy hét alatt is.


"A szépségnek mi köze van az erőhöz és az ügyességhez?"

Senki se mondta hogy van köze, azt mondtam hogy jobbak voltak.

2015. júl. 5. 17:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért van az erő és a versenyszellem idézőjelben? Szexjátékok voltak?
2015. júl. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Dehogy is...

Voltak különböző csapatjátékok, a kézilabdától a kötélhúzásig meg ilyenek.

Csak csapatban, szóval nem igazán egy az egy ellen (általában), és azért van idézőjelben.

2015. júl. 5. 19:18
 7/10 anonim ***** válasza:

Többször jártam Szlovéniában. Első alkalommal az volt a benyomásom, hogy el lehet ájulni, olyan szépek ott a nők. Második és harmadik alkalommal éppen ennek ellenkezője.


Egyébként a cseh és a szlovák nép nem annyira más, és én is azt mondom, hogy nagy átlagban a csehek néznek ki a legjobban. A magyar nők se "rosszak" nagy átlagban, de nem a legszebb felhozatal a világon.


Persze itt már erősen szerepe van az egyéni ízlésvilágnak is.

2015. júl. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még az előzőhöz annyit, hogy véletlenül sem keverem a szlovéneket a szlovákokkal, csak azért mondtam a példát, mert egy benyomás nem ad összképet.
2015. júl. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

"szlovák" lányok. Úgy érted magyar lányok akik szlotákiában születtek és nevelkedtek.

Valószínűleg vonzódsz azokhoz a nőkhöz, akiket egzotikusnak tartasz, ezért tűntek "jobbnak" neked.

Felvidékiként azt mondom, hogy a valódi "szlovákok" (cseh-lengyel hibridek) gyengébbek nálunk.

2015. júl. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Iszonyat idióta vagy kérdező és igen ez baromira nagy általánosítás, mellesleg én most hallok ilyet először. Nem tudom te kiktől hallod ezeket. Az tény hogy bárhol akadnak szép nők, de szerintem ezt nem lehet ilyenbe mérni, mivel a szépség is relatív. Versenyszellemben meg állíts oda egy szlovák nőt bármelyik aranyérmes női bajnokunkhoz, aztán meglátjuk melyik a jobb.
2015. nov. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!