Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szívesen visszautaznátok több...

Szívesen visszautaznátok több évszázadot az időben, hogy megnézzétek milyen volt a településetek akkor?

Figyelt kérdés
2015. júl. 7. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Én már gondolkodtam ezen sokat, ha lenne rá módom, megnézném, de szerintem ugyanolyan unalmas lenne, mint ma. Itt emberemlékezet óta nem történt semmi emlékezetes. xD
2015. júl. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A "múltban élek". Nekem ez a lételemem, vagyis nap mint nap az ó-, vagy középkor körül forognak az érzelmeim, gondolataim.
2015. júl. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 piriiiii ***** válasza:

Igen.

Sőt, több millió évet is szívesen visszautaznék, hogy megnézzem, milyen volt az egész Föld.

2015. júl. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milliónyi dolog miatt visszautaznék, de a házam/településem eléggé a lista végén van.
2015. júl. 7. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez lenne az utolsó,ami miatt visszautaznék.:D
2015. júl. 7. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez egy érdekes téma. De szerencsére van egy honlap ami a városom múltjáról gyüjti össze a korabeli fotókat, leírásokat, történeteket. Így valamilyen szinten vissza is tudom nézni.

[link]

2015. júl. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy a viharba' ne? Minden vágyam, hogy elvigyen a fekete halál, eltüzeljenek eretnekségért, vagy fellógassanak, mint kémet.
2015. júl. 7. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Himlő, kolera, lepra, pestis, felnégyelés, kikötés, fejlevágás..... NEM!!!!!!!!!!!!!!!!!
2015. júl. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!