Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit tesz egy normális...

Ilyenkor mit tesz egy normális nő?

Figyelt kérdés

A lenyeg hogy van egy pasi. O oda jart suliba ahova en most. Sokszor bejart a haverjaihoz iden onnan ismerem latasbol. 2 honapja lett vege a 2 eves kapcsolatanak. Ekkor elkezdett irogatni az en egyik legjobbbaratnomnek, ismerkedni akart. A baratnom belement. Ismerkedtek addig amig a baratnomet el nem hivta magahoz a pasi. Elment, ott elvoltak, dumaltak, kaveztak. Miutan a baratnom hazament nem irt tobbet a sracnak. ( tudni kell hogy a baratnom nagyon sok pasival ismerkedik egyszerre ) elmondasa szerint nem jott be neki, csak ezt nem adta a fiu tudtara. Egy het mulva elmentunk ketten bulizni, vagyis igy terveztuk. Hozott magavala baratnom egy pasit aki elrangatott minket egy hazibuliba a haverjaihoz. Nem igen volt kedvem ehhez, mert azokban a napokban magam alatt voltam es inni akartam vegre a kedvenc helyemen es talalkozni akartam azokkal a barataimmal akik altalaban ott vannak. Na mindegy elmentunk. A baratnom tojt a fejemre, inkabb pasizott etc. :)) kicsitmaganyos voltam. Hajnalban vegul elmentunk vegre a helyre. Talalkoztam az ottani barataimmal, beszelgettem kicsit veluk mikozben abaratnom megsertodott mint egy ovis hogy nem vagyok veluk es allok mellettuk mint **** a lakodalomban mikozben faljak egymast. Hat nem hatott meg. Egyik csajszival kimentuk cigizni amikor meglattuk a tobbi baratunkat a szemben levo benzinkuton oda mentunk. Ott volt a pasi akit lekoptatott a baratnom. Epp telefonon vitazott, mint aztan kiderult a baratnommel hogy miaz hogy megjelenik elotte egy masik sraccal ugy hogy egy hete meg neki huzta az agyat.Letette a telot. Aztan.Hat beszelgetett a csapat par oraig. En pedig egy ido utan elmerengtem egy ket dolgon. Amiken az elmult evekben keresztul mentem. Csaladi meg iskolai problemak. Aztan azon tortem a fejem hogy itt vagyok 17 evesen es nem hogy egy kapcsolatotegy normalis nem onzo megbizhato baratot nem talaltam. Egy pillanat alatt olyan maganyos lettem mint meg soha. Tenyleg. Iszonyu nagy uresseget ereztem csak. Meg leirni is borzaszto erzes. Elkezdtem pityeregni kicsit. Eddigre 4-en maradtunk. En, A. (nem írok ki nevet) az en egyik legjobb fiubaratom, T. a csajszi akivel kimentem es a pasi. Eszrevettek hogy sirok es ertetlenul kerdezoskodtek, probaltak vigasztalni. Egy ido utan T. lelepett mert indulnia kellett haza. Harman maradtunk. A pasi nagyon felfigyelt ram, odabujt hozzam vigasztalgatott. Vegul elmondtam hogy az bant hogy az egyik legjobb baratnom egy ***** konretan aki nem birja elviselni ha nem vele foglalkozok mikozben o tojik ram. Azt mondta nagyon kellemesen csalodott bennem mert inteligensnek tart es azt gondolta eddig hogy olyan vagyok mint a baratnom. Megnyiltam neki es sebezheto lettem ezaltal. Nagyon felkeltettem az erdeklodeset, kerdezett errol-arrol. Es elhivott randizni. Noszogatas utanbelementem. Kezdett hajnalodni es mondtak a fiuk hogy ne varjam megaz elso buszomat hanem menjek a probatermukbe, ok is ott alszanak. Elmentem. A lefekudt aludni, mi ketten nem. Felmentunk a tetore egy uveg borral es beszelgettunk. Iszonyu mely beszelgetes volt, elveztem. Aztan jott a buszom vegul hazamentem vele. Megigerte h. facebookon megkeres etc. Megtette. Azota beszelunk. Talalkozni nem tudtunk azota. De minden nap ir. Konkretan ugy viselkedik mitha belem zugott volna. Hianyzok neki, velem almodott, velem tervezi a jovojet. Elmondasa szerint. Barcsak tudnek neki hinni. Egy baratnom, egy masik akit 7 eve ismerek bejelolte hogy"ismerkedjenek" az en megbizasombol. Probara akartuk tenni. Kepeket kert a baratnomtol estalalkat. Azt mondta fel megy hozza pestre ha akarja (A baratnom pesti) Es a legdurvabb hogy arra a kerdesrehogy, alakuloban vagy valakivel? azt valaszolta; nem, nem csajozok. Ezek utan mi a teendo? A legnagyobb gond hogy nagyon befeszkelte magat a fejembe. Es megkedveltem.De nem tudok hinni neki ami borzaszto erzes azok utan amiket mondott nekem es irt nekem.


Ha helyesirasi hibam van sajnalom, Telefonomon nincs ekezet, ilyen jellegu valaszokat ne irjatok.


2015. júl. 7. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

2 dolog lehet: 1. Csak szimplán szimpi neked a barátnőd és meg akarja ismerni és összebarátkozni vele. 2. Őt is be akarja cserkészni.

Szerintem kérd meg a barátnődet, hogy próbáljon meg rányomulni. Ha tényleg te kellesz neki visszautasítja, ha meg nem, akkor meg hagyd a francba, majd csak találsz mást. :)

2015. júl. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Én ezek után már nem várnék tőle sokat, nagyobb annál az önérzetem, mint hogy ilyennel leálljak. Mit gondolsz,ha tényleg komolyan akarna valamit tőled, letagadna? Ugyan. Ne hagyd magad kihasználni.
2015. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszokat! :/ :)
2015. júl. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!