Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, hogy szeretitek, ha...

Lányok, hogy szeretitek, ha az utcán leszólít egy fiú?

Figyelt kérdés
Pl ismerkedés szempontjából, ha oda megy hozzád. Inkább a 16-19 éves korosztály
2015. júl. 9. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha magabiztosan adja elő magát, jó a dumája, nincs kefe haja, normálisan öltözködik, kellemes társaságot tud nyújtani már pillanatok alatt és éppen nem sietek sehová, akkor igen. :)

Ellenkező esetekben idegesítő lehet egy srác. Csak az járna a fejemben, hogy hogyan tudnék elszökni előle.

2015. júl. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És első találkozáskor egyből randira elhívni az durva lenne? Inkább cseréljünk számot és úgy? Mennyi idő után keressem?
2015. júl. 9. 13:27
 3/9 anonim válasza:
Szerintem ha látod, hogy nagyon mosolyog rád, szimpatikus vagy neki akkor elhívhatod :) csak remélheted, hogy nincs barátja :D
2015. júl. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Elsőre szerintem durva lenne. De ha elkéred a számát, megtudod a nevét, és pl. Facebookon elbeszélgettek, akkor kicsit jobban megismered. Mert lehet, hogy aranyos elsőre, de lehet, hogy egy pszichopata. És egy olyan csajjal elmenni egyből randira, az szerintem meredek. :D

Bár ez fordítva is igaz lehet, így én elsőre nem mennék bele egy randiba.

2015. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2015. júl. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Engem pár hónapja nagyon aranyosan szólított le egy srác. Elment mellettem majd visszafordult és utánam szaladt, hogy tudja hogy lehet hogy hülyeség, de lehet később nagyon bánná, ha ezt most nem teszi meg, mert nagyon aranyos vagyok és esetleg meginnék-e vele valamikor egy kávét.

Nagyon jól esett, de nemet kellett mondanom neki, mert barátom van, de egy ilyen eset mindig megmelengeti az ember szívét. Szerintem ilyesmivel próbálkozz :)

19/L

2015. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerettem lány koromban, mert az egyik legőszintébb ismerkedési formának tartom.
2015. júl. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát csak úgy az utcán ne szólítsanak le, kivéve ha épp ülök egy padon és várok, vagy ilyesmi. Esetleg kajáldában, kávézóban.

Szóval ilyen helyeken úgy szeretem, ha udvariasan odajön és megkérdezi, hogy nem zavar-e, leülhet-e, keres valami aktuális témát és jó sokat tud beszélni. Szóval legyen barátságos, de ne tolakodó. A számomat nem adom meg első alkalommal csak úgy. Az se tetszik, ha elhív valahova pár perc ismertség után. Én a facebookos módszert kedvelem, ott tudunk írogatni egymásnak és nem kell elsietni a dolgokat.

2015. júl. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Facebookon kint van szinte mindenki száma, aki messenger-t használ vagy használt..
2015. júl. 9. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!