Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért sírok az ilyen, és...

Miért sírok az ilyen, és ehhez hasonló videókon?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Wk9-gkT2bI8

[link]

Ez milyen tulajdonság lenne?



2015. júl. 14. 00:11
 1/4 anonim válasza:
Te azon sírsz, hogy 1 idősebb férfi szétröhögi magát egy buszmegállóban? EZ AZTÁN SZOMORÚ:D
2015. júl. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Neeem, örömből xD
2015. júl. 14. 00:53
 3/4 anonim ***** válasza:

mindketto erzelmi reakcio es a rekeszizom mindket esetben nagy szerepet jatszik

amikor mar annyira nevetsz hogy elkezdesz sirni az nem azert van mert boldogbol hirtelen szomoru leszel, hanem mert annyira eros a nevetes, a rekeszizom olyan erosen osszerandul, hogy a siras mar csak ugy magatol jon


Probaltam guglizni de nem talaltam szakszeru leirast errol (ha valaki talal tessek megosztani) szoval a fenti az en paraszti jozan esszel kitalalt koncepciom arra, hogy bennem mi jatszodik le


En ezt a videot nem ismertem, de a metrosat igen (metron rohognek az emberek) es van egy ket jutub video (allatokrol foleg) amit annyira viccesnek talalok, hogy elkezdek rohogni majd atterek sirasra. Nagyon furcsa, mert megszoktam hogy sirni altalaban szomorusagomban szoktam es amikor a nevetes sirasba fullad, akkor zavart erzek az eroben, hogy most boldog vagyok vagy szomoru?


A facebook-os videoba csak beleneztem, nem ertem azon miert sirsz. Engem nem hatott meg. De pl. az Egerszegi aranyermen barmikor sirok, vagy az Oroszlankiralyon, a bemutatos reszen, pedig az egyaltalan nem szomoru :D

2015. júl. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem a nevetéstől, a metróson, oké hogy nevettem, de nem annyira hogy sírnom kelljen, az teljesen más :)

Én sem értem magam, szóval..:D

2015. júl. 14. 02:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!