Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez az új minion divat? Mit...

Mi ez az új minion divat? Mit lehet ezekben ennyire szeretni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 14. 07:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én sem értem, mi ez a nagy őrület iránta. Múlt héten kaptam én is egy ilyen figurát a születésnapomra a páromtól. Mikor át adta ezt a sárga valamit, ami elég nagy van vagy 60 cm. Csak néztem, hogy aha.. de mi ez? Szerintem látta az arcomon a fura fejvágást, és mondta hogy a legjobb barátnőm ajánlotta ezt neki, hogy én ennek hogy fogok örülni. Idáig nem is tudtam, hogy mik ezek a figurák. Hívtam este a barátnőmet, hogy mi ez az egész. Akkor mondta, hogy ő is hogy örülne neki mert neki már van ágynemű+ pohár, tányér, kulcstartó, telefon tok. És ebben a pillanatban keseredtem el, hogy egy 24 éves ember, hogy lehet ilyen szinten.
2015. júl. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk az életkorral nincs baj szerintem Nekem is van 23 éves ismerősöm, aki rajong egy mesefiguráért, egy másik egy énekesért. Én csak nem értem, ezeken a minionokon mi a jó. Nem tartom őket aranyosnak.
2015. júl. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!