Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Angol emberek miért nem...

Angol emberek miért nem szeretik a "szmájlikat? "

Figyelt kérdés
Akárhányszor beszéltem egy angollal mindig mondta, hogy ne szmájlizzak. :D Nem szeretik. Már észre vettem, hogy ők inkább a "haha", "eww" meg a hasonló kifejezéseket használnak, de egy angol beszélgetésben ha 1 szmájlit meglátok már csoda:D

2015. júl. 15. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy inkább te használsz túl sokat!
2015. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van egy olyan ismerősöm aki EGY mondatban legalább 2-szer használ ilyen mosolygós smiley-t. Attól a falra mászok komolyan, annyira rühellem az ilyet. De azt se bírom ha valaki egyáltalán nem használ hangulatjeleket, meg kell találni a köztes állapotot.
2015. júl. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%

Do you honestly think you're fucking funny, fucking with my friends? Seriously, you're a fucking ugly little cunt mate, and if I ever see you i'm gunna slit your fucking face wide open yeh? You're a fucking angry little fucking spastic.

OK, right, let’s, first off, uhh you’re seventeen so you’re not even old enough to play the game, you’re from Scotland not Nigeria and you annoy people and put them on YouTube ‘cos you’re a cunt, which I totally agree with. So why don’t you crawl back up your mum’s fanny and die?

Right, I’ll tell you what, you fat little cunt, you’re borin’ you don’t sound Nigerian at all so go fuck yourself… GO AND FUCKING CRAWL IN A DIRTY DANK LITTLE HOLE WHERE YOU FUCKING COME FROM, YOU DIRTY DRAGON EATIN’ LITTLE FUCKING SPASTIC.

Right, OK, the ‘dragon’ comment was probably a little bit fucking over-the-top, but at the end of the day you’re fucking borin’. Every single person who watches your videos are fucking stoopid. They’re fucking ignorant little cunts. And you’re just a fucking retard.

2015. júl. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na ezt vajon honnan ollózta ki az előttem szóló?
2015. júl. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre, hogy magyarokon kívül senki nem használt hangulatjelet, akivel eddig chateltem.

Fura.

2015. júl. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
olyan jeleségről esik itt szó, amit én élőbeszédben még sosem tapasztaltam.
2015. júl. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!