Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik kettőt válasszuk:...

Melyik kettőt válasszuk: Samsung Galaxy S6, LG Gé 4, HTC One M9, Huarwei Maté 7, Sony Xperia Z3+, Motor rola Nexus 6, Samsung Galaxy Nothe 4, Iphone 6, Iphone 6+?

Figyelt kérdés

Az Samsung s5-t és a LG Gé3-t cseréljük le a párommal.


Azt mondta idén én válszthatok kettőt, rám van bízva habár annyit keres hogy mind megvehetné ... De nekem egy is bőven elég egy évre


nekem mind tetszik lényeg hogy nagy legyen méretes , ha nem jól írtam a nevét akkor elnézést egyik tech. ismerősöm mondta hogy ezek a legjobbak:)



2015. júl. 20. 15:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Na az a helyzet hogy az ashh 6-ot bele ejtettem a zsloziba kikaptam és megmostam és azóta se kép se hang, a szerviz azt mondta kuka... Nem éri meg javítani pedig ezen volt minden képem
2015. aug. 8. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!