Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha tehetnéd, lennél ellenkező...

Ha tehetnéd, lennél ellenkező nemű?

Figyelt kérdés

Tehát nem műtéttel, hanem csak úgy mondjuk reggel más neműként ébredsz..

Ha lehetne, választanád? :D


Korod és nemed írd le kérlek, és indokold is meg döntésed :)



2015. júl. 26. 17:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Abban az esetben igen ha egy nagyon dögös csajként ébrednék akkor igen de ha ilyen csúnyácska ként hát akkor maradnék inkább csúnyácska fiú :D

19/F

2015. júl. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Egy napra/hétre kipróbálnám, de örökké nem. Állva pisilés, maszturbálás, nők hajkurászása, karrier, és mindent megtennék, amire azt mondják jelenleg,hogy "de hát lány vagy"

18L

2015. júl. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
en is de csak egy idore es minden asszonyt telibekurnek
2015. júl. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Egy napra nő lennék, de tovább nem. Túl sok szép nő van, hogy lemaradjak róluk. :)

19/F

2015. júl. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is volt valami vonzó számomra a férfi létben. Nem érzem úgy, hogy rossz testbe születtem (mármint nemiség szempontjából), de sokkal vállalhatóbbnak érzem a másik oldalt, legalábbis részemről. Aztán lehet, ha pénisszel láttam volna meg a napvilágot, megint másképp gondolkoznék a dologról. Kíváncsiságból persze kipróbálnám, mert miért ne, de biztos nem ragadnék örökre valaki más bőrébe, még úgy se, ha az a valaki egyébként én vagyok, csak más nemű. Talán, ha az elejétől kezdve férfiként élhetnék, akkor vállalnám, de amennyit küzdöttem már ebben az életben a nőiességemmel, biztos nem adnám fel.

18/L

2015. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Egész nap ujjaznám magam.


16/F.

2015. júl. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha váltogathatnám akkor szívesen. Az a legnagyobb baj ezzel, hogy nem vonzanak a férfiak, így nem tudnám kihasználni a bármikor szexelhet opciót

19F

2015. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
igen, akár örökre. Könnyebb lenne pasit találni, ha nő lennék és biztos vagyok benne, hogy gyönyörű lennék.
2015. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

Igen, mert ha férfi lennék, akkor egy csomó női baromságtól meg lennék kímélve, és mert most nőként is halálra idegesítenek a nők, férfiakkal jobban kijövök. A fiús témák érdekelnek: autók, motorok, fegyverek, barkácsolás; míg a női témáktól (smink, divat, köröm, kölyök szülés, stb.) a hajamat tépem.


De mivel így is idegesítenek a nők és számomra a belső nagyon fontos, valószínűleg agglegény maradnék.

25N

2015. júl. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Váltanák. Rengeteg hobbi érdekel amiben az emberre furcsán néznek ha nem lány és semmi elismerést sem kap. A lányoknál sokkal elfogadottabbak az új stílusirányzatok. Színes hajjal járnak és senki nem szól érte mikor én az átlagnál hosszabb hajamra le vagyok szólva hogy "de hát te fiú vagy és nem lány, egy fiúnak pedig nem kell hosszú haj vagy meleg vagy?"

A sok lehetőségről az öltözködésükben nem is beszélve. Nekünk meg marad a nadrág és a póló, általában az is egyszínű kis mintával. Nekik rengeteg menőbbnél menőbb lehetőségük van rengeteg stílusban.

Egyedül az tartana vissza hogy lányként nehezebb lenne olyan balhés barátokat találni akik tényleg sok hülyeségben benne vannak és nem csak annyira élnek veszélyesen hogy naponta kiposztolnak egy YOLO-t. Meg még az hogy nem érdekelnek a férfiak párkapcsolati szinten és ez azután se változna. Amúgy benne lennék, ha úgy működne már most aláírnám.

17/F

2015. júl. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!