Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg léteznek Illuminátusok?

Tényleg léteznek Illuminátusok?

Figyelt kérdés
Tényleg Léteznek sátánisták? Akik elakarják pusztítani a földet? Múltkor is meghalt Nonni Kristina mert tudott valamit róluk és ezért megölték őt!

2015. júl. 27. 15:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
75%
NEM léteznek, ezt csak hiszi sok ostoba. Az a Krisztina is valami más ok miatt halt meg.
2015. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
75%
Nem
2015. júl. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Bobbi Kristina bocs elírtam!
2015. júl. 27. 15:30
 4/30 anonim ***** válasza:

Nem valószínű ,viszont óriási vagyonnal rendelkező óriásvállaltok , bankok, egyéb kartellek akik pénzel befolyásolják a törvényhozást léteznek , a "politikusok" pedig ezeknek a kiszolgálói (és nincs köztük kivétel).

Nem kell ehhez sátánizmus.

2015. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Szerintem léteznek, a nagybátyám kutyáját is ők nyírták ki. A kutya kiszaladt az utcára, elgázolva találtuk csak meg pár nap múlva. Tuti látott valamit, kikövetkeztetett valamit, és az illuminátusok úgy döntöttek, hogy meg kell halnia.
2015. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Jó tudom nem kell ahhoz sátánistának lenni, hogy világhatalomra törjenek a világ leggazdagabb emberei :/
2015. júl. 27. 17:20
 7/30 anonim ***** válasza:
Első válaszoló biztos, azok az ostobák, akik tudják hogy léteznek.. Mint pl professzorok, Archeológusok, tudósok, régészek.. De ha ennyire leostobázod azokat, akik tudják hogy léteznek, akkor nem ártana utána járni bizonyos szimbólumoknak és az ahhoz tartozó vallási filozofiának.. Ugyanis régen a Fáraókat is Illuminatusoknak=Megvilágosodottaknak hívták, akik a Nap imádatot és a politeiizmust és az okkultizmust alkalmazták.. Igen azokat akiket a Fényhozó Megvilágosít egyetemes tudásával és hatalmával és ehhez hozzá tartozik a piramis rendszer is természetesen, amit fő szimbólumként használnak az Illuminatusok, ma is érdekes módon.. Ráadásul még az egy dolláros bankjegyen is ott van rajta, biztos véletlen és nem létezik az sem... :)
2015. júl. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
7-es: ebbe csak az az egy kár van, hogy a tudósok, professzorok és régészek pont azt mondják hogy nem létezik ilyen hogy illuminati, csak létezeTT. Úgy hogy az 1-esnek nagyon is igaza van, NEM LÉTEZIK háttérhatalom.
2015. szept. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
És máris épp ezért vagy irányítható, sajnos.. Szerinted nem létezik egy titkos társaság, aminek a jelképe az egy dolláros bankjegyen van? Hát gratulálok... :)
2015. szept. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
Ezzel csak egy baj van: az a piramis nem az illuminati hanem a szabadkőművesség jele, és a kettőnek semmi köze egymáshoz, csak a sok egybites összeesküvés-elmélet hívő még a szarba is meglátja... és miből veszed hogy azért van rajta a dolláron mert köze van az illuminatihoz? Mi van, ha csak így tervezték meg? Erre miért nem gondol senki? És nem vagyok szkeptikusok, nem várok semmire bizonyítékot, én megvagyok győzödve arról, hogy az illuminati hülyeség...
2015. szept. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!