Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme van minden kicsit...

Mi értelme van minden kicsit is szép lányt/nőt megnézni?

Figyelt kérdés

Minden haverom ezt csinálja, tegyük fel ülünk a városban egy padon és mutatja a srác, aki mellettem ül, hogy nézd már milyen jó nő, aaaa... Aha, jó, látom, és? Sosem értettem ezt, ez napi szinten is megesik. Én nem csinálom ezt, mert nem látom értelmét annak, hogy legeltetem a szememet. Úgysem látom többet valószínűleg az illetőt és semmi közöm nem lesz hozzá, akkor minek nézegessem? Volt már több olyan este, hogy ismerőseim utaztak buszon vagy vonaton és rám írtak, hogy bámulja őket egy nő.. Most akkor mi van? Velem is megesett már ez sokszor, mégsem foglalkoztam vele, főleg nem írtam meg ezt a haverjaimnak, mert fix, hogy nem érdekli egyikőjüket sem és amúgy is ez olyan, mintha azt írtam volna, hogy lélegzem. Semmi jelentős dolog, nem lettem előrébb az életben, nem ismertem meg senkit. Akkor mi értelme van? Az én szememben senki sem lesz több azért, mert egy lány vagy nő megnézte vagy ő nézett meg valakit.

Elég gyerekes dolognak tartom, ezt a nézelődést, szemlegeltetés, főleg azt, amikor a tudtomra is adják, mert nem érdekel.

Ha én megnézek valakit, mert tetszik vagy engem néznek meg, oké, megtörtént és megyek tovább, de nem szállok el magamtól és nem esek szerelembe, mert nem látok esélyt semmi továbbira.

Ez az én véleményem, lehet én látom hülyén a dolgokat és tök jó dolog ez az egész.. 19F


2015. júl. 30. 15:11
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nekem egy jó csaj feldobja a napom.
2015. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A szép lányokat meg kell nézni koma! Én meg sem állok hogy ne nézzem meg a jó nőket, olyan gyönyörű és szexy lányok vannak :)
2015. júl. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*meg sem állom
2015. júl. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy egy szép lányt annyira érdekli, hogy a napi 100 hím mellett én is megnézem-e, nem oszt nem szoroz.

Volt sokszor, hogy engem is nézett meg szép lány, jól esett, de nem lettem tőle több semmivel, mentem tovább.

2015. júl. 30. 15:30
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Figyelj, a boldogság kulcsa szerintem az, hogy az ember ne menjen el csak úgy a dolgok mellett, tudatosan élje meg a körülötte zajló eseményeket, és ez nem csak a csajok fürkészésére értem. A külvilágból állandó ingerek érik az embert és a személyen múlik, hogy mi az amit ezekből az ingerekből kiszelektál. Általános nézeteim szerint minél toleránsabb az ember ezekre az ingerekre, amit a környezete küld, annál inkább boldogtalan. Jó, ha az ember észrevesz dolgokat, a közömbösség hosszútávon nem kifizetődő.

19/L

2015. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem is mondtam, hogy közömbösnek kell lenni, én azt nem értem, amikor MINDEN egyes szebb lány után utánanéznek és éltetik a külseje miatt.
2015. júl. 30. 16:10
 7/11 anonim ***** válasza:
31%

Farokvezérelt ösztönállatok az ilyen "férfiak" Normális férfi nem csorgatja a nyálát minden egyes arra járó nőre csak ha már hónapok óta csak marokmarcsi jutott neki.


Vagy ilyen árokásó brazil aki még füttyög is meg hé'bébizik. Sötét aljanép szórakozása ez is. Kulturált ember nem bámul és nem bökdösi a haverját hogy: nézd ott egy nőő!! Te kérdező normális vagy tartsd meg ezt a jó szokásodat.

2015. júl. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Fúh nekem is van egy haberom, aki 2 percenként mondja, hogy nézd már milyen jó csaj. Lelőném szívem szerint.
2015. júl. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Látod 7-es, tökéletesen egyetértek.
2015. júl. 30. 20:27
 10/11 anonim válasza:
Észre kell venni az élet szép dolgait…
2015. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!