Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért baj, ha egy nő nem...

Miért baj, ha egy nő nem dolgozik, úgymond eltartott?

Figyelt kérdés
2015. júl. 31. 20:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Várom veled együtt a választ, ha megengeded. Ez jó kérdés!
2015. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem az én bajom, de akinek nincsen bedolgozott X éve amire már azért adnak valamennyi nyugdíjat, akkor bizony örökké a másikra lesz utalva. Közel sem mindegy hogy a hapsi 3-4milliót keres havonta és ebből tartja el 4tagú családját, vagy 3-400ezret... Mert az előbbi, elfogadható, mert akkor takarítson főzzön otthon a nő, amennyiben csak r**banc szinten űzi azt verje a sors míg él.
2015. júl. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert nem akarok eltartani senkit. Meg hallgatni sem akarom este, hogy ő "úgy kimozdulna" mikor én hulla fáradtan dőlök be az ágyba.
2015. júl. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

És ha a pasi dobja?

És amikor ez megtörténik, akkor már nem olyan szép és fiatal, h találjon magának másik eltartót? Akkor ott áll 40 évesen , soha nem dolgozott semmit... ez így elég nehéz lesz.

Amúgy nekem nem baj, nem érdekel. :) De nekem nem menne ez a szerep. :)

2015. júl. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 2-es írja. Ha az eltartó nyugdíjas korban leadja a rendszámot, a nő nem fogja tudni még a hideg vizet sem kifizetni a nyugdíjából.
2015. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Az emberek többségének szúrja a szemét, ha valaki nem dolgozik, és eltartják. De szerintem ha valóban szereti a pasit, és nem csak a pénze ill. a lakhatás miatt van vele, akkor talán nem olyan nagy baj. Én ismerek olyan csajt, aki csak a lakhatás miatt van egy pasival, közben meg legszívesebben megfojtaná egy kanál vízben a pasit, sőt a háta mögött pasizik is ezerrel... :S
2015. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
És te el tudod viselni, hogy egy férfi, vagy bárki eltartson? Mert ehhez azért vakmerőnek kell lenni. Első vagyok !! Nincs benned semmi tartás vagy büszkeség?? Akkor elfogadható, ha ideiglenesen anyagilag kisegítenek, addig míg nem találsz munkát. De hogy évekig engem valaki kitartson... az ... az nem tisztességes dolog.
2015. júl. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ezt most nekem írtad, 7-es?
2015. júl. 31. 20:48
 9/20 anonim ***** válasza:
Igen neked, a kérdezőnek. Figyelj, ha találsz ilyen pasit, és neked is ráfér a szemedre...akkor nekem nem baj. A ti dolgotok. De azért ez kényes ügy...
2015. júl. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A 7-es úgy írt, mint aki a Holdról pattant volna ide. Biztos napi veszekedés volt náluk az, hogy ki ad mit a gyereknek. Nagyon vicces. Szülei-nagyszülei vajon hogyan tartották a családot??Mindegyik napi 12-16 órában dolgozott még vasárnap is + gyereket szült és nevelt + teljesen ingyenes kozmetikai kezelésekre járt ;)

Apropó, ha valaki tud helyet, ahol Ingyen szépészeti kezelésekre lehet jelentkezni, sőt min. egy fitness klubot, akkor szóljon ;)

2015. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!