Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme a külön férfi/női...

Mi értelme a külön férfi/női öltözőknek/zuhanyzóknak?

Figyelt kérdés
Ha vki szégyellős akkor jobban az egy csaj előtt mint egy másik csávó előtt? V mi az oka?
2015. júl. 31. 21:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/106 anonim válasza:
95%
Hát igen, én egy nő előtt bàrmikor gàtlàsok nèlkül meztelente vetkőzöm de egy fèrfi előtt nem...
2015. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/106 A kérdező kommentje:
miért is?
2015. júl. 31. 21:46
 3/106 anonim válasza:
85%
En is egyno elott barmikor.. De pasik elott nem.. Mert nem akrom h ramizguljanak, megjegyzeseket..stb.. Meg hulyen ereznem magam h idegen pasik elott meztelenkedek
2015. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/106 anonim ***** válasza:
28%

jaj ne, megint kezdődik ez a téma, hogy de én szégyenlős vagyok és nem öltözök más fiúk előtt.. kész agyrém komolyan. egyébként tényleg semmi értelme, mi voltunk Fraoban olyan edzőtáborban ahol koedukált tusoló volt, az elején még fura volt, hogy velem szemben egy csajszi tusol, de pár nap alatt átment semlegesbe az egész. magyarok enyhén túlzásba viszik ezt a szemérmességet.


aki meg azt írta h csaj előtt bármikor de fiú előtt nem, mert nem akarja, hogy megjegyzést tegyen, és rá izguljon, na ezt nem értem. a csaj nem tehet rá megjegyzést és nem izgulhat rá? szal detto uaz a helyzet. akkor mi is a különbség?

2015. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/106 anonim ***** válasza:
99%

Ez inkább a nők védelmében van. A gátlástalanul nyálcsorgató, "véletlenül" fogdosódó pasik miatt. Mert nem minden pasi tud ilyen helyzetben kulturáltan viselkedi.

Nagyjából csak akkor szokták megérteni, milyen kellemetlen az ilyen jellegű viselkedés a nők számára, amikor egy azonos nemű viselkedik velük hasonlóan.

2015. júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/106 anonim ***** válasza:
100%
Te ezt most úgy általában kérdezed? beleértve az uszodákat, fürdőket, ahol 0-99 éves korig fordulnak elő emberek, férfiak/nők vegyest? Biztos, hogy koedukált zuhanyzót szeretnél egy ilyen helyen? Mert én biztosan nem!
2015. júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/106 anonim ***** válasza:
15%
és te miért nem?
2015. júl. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/106 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki előtt szégyenlős vagyok,legyen az nő vagy férfi...főleg ha meztelenre kell vetkőzni...ezért is nem szoktam khmm..lefeküdni senkivel,kb mint egy óvódás..:D de nem is vagyok kíváncsi más emberek testére..azt is utáltam mikor egy öltözőben egy csaj meztelenül flangált..nincs kedvem azt nézni...ja amúgy lány vagyok 19...xD
2015. júl. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/106 anonim ***** válasza:
100%
én pl. a koedukált wc-t sem szeretem, külföldön vannak ilyenek. engem feszélyez. öltözni nem tudnék egy férfiöltözőben. aki ezt nem érti, annak egész nyilvánvalóan hiányzik egy kereke.
2015. aug. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/106 anonim ***** válasza:
97%
Van az embernek intimszférája, vannak olyan területek, amihez senkinek semmi köze. Aki meztelen embereket akar nézni, ma már nem nagy akadály, de aki nem akarja, azt azért ne kényszerítsék erre úgy, hogy mindenhol koedukált az öltöző/zuhanyzó. Az az értelme a külön öltözőnek, hogy egy csomó ember így akarja és kész.
2015. aug. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!