Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitcsináljak? Hogyan oldjam meg?

Mitcsináljak? Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
táborba megismerkedtem egy csomó lánnyal. az egyik holnap falunapra le is jönne busszal. és eddig nem tudtam hogy hol áll meg a busz de egy elágazásnál. anya mondta hogy elég messze van. (falu határ féleségnél) és hát gyalog lenne egy óra oda az út. viszont én hívtam le a falunapra és illene kimennem elé. viszont megy egy másik lány is(ő is ott volt a táborba,idevalósi ahova én)és ő is megy ki a lány elé. viszont el tudnánk menni érte kocsival is de a másik lányt nem szívesen furikázzuk. és irtam neki facebookon is hogy kimennénk a másik lány elé kocsival stb.de nincs fent és akkor reggel nem akarok potyára kelni mivel oda tuti nem gyaloglok ki. ti mitcsinálnátok a helyembe?
2015. júl. 31. 22:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
???
2015. júl. 31. 22:24
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem kell kisétálnod teljesen, elég ha az út felénél találkoztok, ha ismeri az útat.

Különben meg te hívtad meg, úgyhogy kimehetsz érte. A másik csajnak nem sok köze van hozzá :D

2015. júl. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

de ő is volt a táborba a másik lány és ismeri ő is őt.

de viszont elsőnek jön és nem ismeri

2015. júl. 31. 22:29
 4/11 A kérdező kommentje:
és már leszervezték hogy ő is kimegy érte.
2015. júl. 31. 22:29
 5/11 anonim ***** válasza:

Ja akkor marad az hogy egy darabig elsétálsz érte. Ha meghívtad, akkor az sajnos "illik".

Vagy végső esetben elviseled azt a kis időt a másik csajjal :/

2015. júl. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
irtam neki hogy eltudnánk menni érte kocsival de akkor a másik lánynak szólni kéne.. csak se telefonszűma nincs meg meg semmi. és ő képes oda kisétálni de én olyan reggel nem. sőt lehet felse fogok bírni kelni reggel mert általába 12kor kelek szval nehézkess lesz viszont az meg gáz lenne ha elaudnák? és most ez igy keresztbe ütközik azzal hogy már egy másik barátnőmmel is megbeszéltem hogy együtt leszünk délután a falunapon. megmondhatom neki hogy délután mással leszek?
2015. júl. 31. 22:43
 7/11 anonim ***** válasza:

Na ezt a koránkelős próblémát meg tudom érteni :)

Ja elalszol és jófej akkor megérti :)

Valószínüleg a másik lány is próbálja majd kisajátítani, ezért te is lehetsz mással

2015. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

viszont beszéltem a lánnyal:

én: akkor ne menjünk érte ki kocsival?

ő: nee kimegyek én elé

én: oké, akkor ne menjek?

ő:nem kell majd talizunk a falunapon


hát most erre nem is tudom mit mondjak.. elvileg én hivtam ki de hát..

2015. júl. 31. 23:19
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem mentünk èrte

De most kedvem sincs veluk lenni

2015. aug. 1. 11:21
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez elég bunkó dolog :/

Akkor legyél csak a másik barátnőddel, ha meg ezen megsértődik, mondd meg neki hogy neked se tetszett amit csinált. És érezd jól magad bármi lesz! Jó szórakozást :)

2015. aug. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!