Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gólyatáborba szoktak piát...

Gólyatáborba szoktak piát vinni vagy van ott elég?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy legalább egy üveg valamit elvihetnék, hogy jó színben tűnjek fel a jövendőbeli csoporttársak előtt vagy ez ilyen alap dolog, hogy mindenki visz valamit? Plusz miket szoktak még vinni? Ráérek még, mert 28-án lesz, de azért szeretném, ha minden klappolna és jól telne az egész tábor. Talán lesz pár ismerősöm, de max 2-3 ember és nem is ugyan azon a szakon. Gépészmérnökire járok majd, mellesleg. Tippek, tanácsok?
2015. aug. 3. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
nálunk alap volt hogy mindenki hozott valamit. Én egy üveg Finlandiát és négy liter fanta citromot vittem.
2015. aug. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vigyél sok piát, még akkor is, ha csak keveset iszol. Ha ezen a 3-5 ezer forinton akarsz spórolni, akkor sóhernek könyvelnek el.
2015. aug. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy üveg hp vagy vodka MINIMUM!
2015. aug. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy Jackre vagy egy vodkára gondoltam, de lehet mind a kettőt elviszem. Ott úgy sem nagyon kell költeni gondolom, szóval veszek előre piát. 10.000-et gondoltam 5 napra, ha abból 6-7-et elverek az elején piára a többi napon valami rágcsára elég a 3-4.000. Merem feltételezni.
2015. aug. 3. 17:11
 5/9 A kérdező kommentje:

Na jó, most nézem, hogy miket írtak elő, hogy vinni kell.. :DD

1 méteres seprűnyél, 1 cigi, 1 sör, 1 kóla, 1l pálesz.. Pirossal kiemelve, szmájlival a végén. Azt mondták ellenőrzik. :P

2015. aug. 3. 18:50
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
Jaj a jövő értelmisége. Itt kit fognak megalázni, megerőszakolni, majd eltusolni a HÖTösök?
2015. aug. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem esik le, hogy most ironizálsz, provokálsz, vagy vicc próbál lenni, ne haragudj, de nem értem.
2015. aug. 3. 20:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Honnan lenne? Az egyetem biztosítja, vagy mi?

...vagy hogy amit mások hoznak, azt innád...?

(Igen, vigyél.)

2015. aug. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én kérdeztem, mivel a büdös életben nem voltam még gólyatáborban és nem tudom, hogy mi hogyan zajlik.. Nem kell rögtön gyökérnek nézni és támadni..
2015. aug. 3. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!