Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kerültél már ciki, kínos...

Kerültél már ciki, kínos helyzetbe az utcán, boltban mikor egy idegen megszólított valamiért? Ti hogyan szoktátok kezelni az ilyen helyzeteket?

Figyelt kérdés

Bármilyen történet, ami a témához kapcsolódik jöhet:)

Nekem nagyon fekszenek ezek a "váratlan" szituációk. Általában olyan hülyeségeket beszélek, amiket egyébként soha nem szoktam és nem is értem... Gondolok itt olyanra, hogy útbaigazítást kérnek vagy megkérdik az időt, vagy az eladó kérdez valamit a boltban vagy szórólapoznak, akármi. Beszél hozzám és ilyenkor úgymond megijedek vagy nem is tudom mert hirtelen nem értem, hogy mit akar és után meg össze-vissza beszélek mindent zavaromban. Általában mosolygok rajta meg ők is, próbálom leplezni, hogy mennyire gáznak érzem, de azért nyilván mindenkinek lejön a dolog...Lehet, hogy csak nem vagyok hozzászokva vagy nem tudom, lehet, hogy másnak ez teljesen természetes csak én vagyok ilyen.


2015. aug. 6. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
háháhá xD most eszembe jutott,hogy egyszer buszmegállóban egy nő kérdezte merre van egy bizonyos épület(én nem voltam benne biztos h merre van,nem válaszoltam,pedig 5 éve még abban a városban éltem,na mindegy)...gondoltam a mellettem ülő válaszol..de ő csak nyögött egyet meg mutatott valamit..gondoltam ő is épp olyan béna ezekben a beszélgetésekben mint én...erre kiderült,hogy néma....xD szóval csak én voltam a szerencsétlen
2015. aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem meg leszólítottak, mert azt gondolták én vagyok az eladó.

De olyan is volt (többször is), hogy pasi kért segítséget, mert nem értette a felesége utasításait (a korindert hol találom? miközben a paradicsomok között kotorászott, illetve kókusztej merre van, a tejeknél :) )

Egyébként szoc. munkás vagyok, engem nem zavar ha leszólítanak, dumálok velük egy kicsit, aztán szépen elköszönök.

2015. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ááá, én is össze-vissza hebegek minden hülyeséget. Gyorsabban gondolkodom, mint ahogy beszélek, ez főleg akkor rossz, amikor külföldiek szólítanak le. Hiába tudok angolul, ilyenkor leblokkolok, mert nem szeretem, ha leszólogatnak. Sosem fogom megtudni, miért éppen engem talál meg mindenki.
2015. aug. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!