Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van valakinek olyan cikis...

Van valakinek olyan cikis élménye, amit nagyon gáznak érzett abban a pillanatban, de rájött, hogy az csak apróság és észre se vették? Vagy éppen már csak röhögsz/röhögtök rajta?

Figyelt kérdés
Legyen szó névnapi, születésnapi buliról, medencebuliról, esküvőről, kirándulásról, ottalvásról, vendégségről, suliról vágy esetleg csak egy egyszerű hétköznapi esetről... Kort és nemet is írjatok, ha lehet!

2015. aug. 7. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Számtalan. :)

Például még középsuliban épp a március 15-ei ünnepélyre indultam volna a buszhoz, mikor lehajoltam bekötni a cipőmet, és kihasadt a gatyám segge. Volt másfél percem, hogy összeférceljem. Akkor eléggé leizzadtam, de azóta is szívesen mesélem családi ebédeken.

Vagy mikor elhatároztam, hogy kontaktlencsét csináltatok. Elmagyarázták az optikában úgy elméletben, hogyan kell betenni, aztán adtak egy tükröt, hogy próbálkozzak. Időnként az optikus jött, és érdeklődött, hogy megy a dolog, sikerült-e esetleg betenni már. Egyik ilyen jövetele pont arra a pillanatra esett, mikor leejtettem a lencsét, és épp az asztal alól másztam ki. Akkor nem szólt semmit, csak visszament a pulthoz.


33/F

2015. aug. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Volt. Középiskolai égészségügyire bementem anno.

Leültem a védőnő mellé kérdezi a nevemet, elég 'bonyolult' nevem van a magyarok számára, mert hogy én csak félig vagyok magyar eredetű. :D

Elkezdtem betűzni a nevemet és elírta harmadjára is, már én éreztem kínosnak.

Aztán jöttek a hülye kérdések. "Dohányzol?" Erre, a következő beszélgetés zajlott le a védőnő és köztem. "Igen, vagyis nem NEM NEM" Az csak nézett rám és Ennyi mondott "Okééé". (Hozzáteszem soha nem dohányoztam, csak el voltam bambulva) Meg kell mondjam anyám is szépen nézett.

Aztán suli beiratkozáson Nekem jött egy srác, a nagy tömeg közepén én neg a nagy tomegbol egy rövid szónoklattal álltam elő: "ANYÁDAT LOKDOSSED" egyből rámnézett mindenki. XD

Volt, hogy általánosban loptak az osztályból, mindenkinek kipakolta az osztfő a táskáját, az enyém nem a rendről és a tisztaságról volt híres, az én tatyómra került sor, kihajigáltam a könyveket az alján meg kb 30 összegyűrt papírlap volt meg morzsa. XD Minden akkori osztálytársam nézett rám.

Tesiből elég béna voltam mindig, a tanárom utált, én is őt, egy 58 éves pasiról van szó. Nyár volt, a hetediket akkor végeztem, évzáróról mentem haza, útba esett anyám melóhelye ami egy Trafik volt. Megálltam a Trafik előtt bedugtam a fejem és mivel vevő nem volt beszélgettünk amíg ő benn pakolt. Barátnőm mellettem. Egyszer csak megáll a bolt előtt egy nagy autó, kiszáll belőle a tesi tanár, én meg a bnőm a dohánybolt előtt állunk, én fejjel a boltban dumálok be a tanár tátott szájjal les ránk. Mindkettőnk száján alig jött ki egy 'csókolom'.

De ugyan ez megtörtént a fizika tanárommal is, de ő nem lepődött meg.

Attól a pillanattól kezdve ketten futottuk tesin a legtöbb köröket. 😂

Egyszer felmérést csináltunk, mindenkinek gyenge lett a futása. A tesitanar Ennyit mondott "Meglátszik kik nem élnek egészségesen" és rám nézett.

Osztálybúcsún voltunk, oszttársam később jött mint mindenki más. Legurítottam egy felest, kiszállt a csaj az autóból megölelt azt mondja"Te már ittal, érzem rajtad" a tanárok a hátam mögött néznek. (Beadtuk előtte, hogy nincs pia)

Egyszer tesin felrúgtam az ugrószekrény tetejét és az darabokra esett, a tanár azt hitte szétment a térdem és óravégéig a kispadon ültem.


De vannak durvábbak is, azokat már nem írom le.

2015. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyszer az unokabatyam elkezdte verni, mert azt hitte hogy en meg alszom. Hat... mit mondjak na, erdekelt a dolog ezert a paplan alol figyeltem. A problema ott kezdodott hogy amikor az uncsitesom elment, sikerult ramspriccelnie, erre en uvoltve felugrottam. Hat mint kiderult, nem csak en voltam ebren, hanem az apam is, aki az uvoltesre benyitott es a szeme ele tarult a kovetkezo: az unokabatyam allo farokkal ul a szonyegen, en spermas arccal (uvoltve) allok vele szemben es az agy fel van turva... nehez volt kimagyarazni...
2015. okt. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!