Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek Meddie Ziegeler-ről?

Figyelt kérdés

2015. aug. 7. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Az, hogy az anyja eladta a médiának hogy csinálja a pénzt, valószínűleg nem volt gyerekkora és torz a személyisége, most pedig hogy a neten a terjed a videója amiben félmeztelenül kelleti magát, még mindenféle ribinek is elmondják.

Lehet, hogy híres és gazdag, de ilyen áron nem éri meg, ha leszállóban lesz a karrierje nem lenne meglepő ha egy drogos senki lenne.

2015. aug. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az hogy "félmeztelen" az csak azért van mert ez a tánc ez követeli meg
2015. aug. 8. 14:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem te nem tudod miről beszélsz, ez egy telefonos felvétel a fürdőszobában, ahol önként mutogatja magát.

Lehet hogy látványos ahogy táncol és sok tudás van mögötte, de abszolút nem egy példakép.


Amiről te beszélsz az a fiatal lányok erősen szexuális bemutatása, hogy 10 év alatt is úgy viselkednek mint a felnőttek. Az lehet a show része, de az nem hogy valakinek az életére is hatással van és rossz példát mutat másoknak vele.

2015. aug. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

É n is ezt a táncot űzöm és tudom hogy ez avval jár hogy ilyen ruhákat kell felvennem !

Amúgy szerintem te is ilyen lennél ha saját show műsorod lenne

2015. aug. 10. 21:43
 5/8 anonim válasza:
15%

Elõször is: Az anyja nem adta el a médiának,mert Maddie 2 éves kora óta táncol,és 9 êves kora óta kap felkéréseket,videoklipekbe,stb.,a Chandelier énekese,Sia maga írt neki twitteren,a videó miatt!! Emellett intenzíven versenyzik,a táncstúdiójával(Abby Lee Dance Company),ami az amerikai Dance Moms címü valóságshow fõszereplõ studiója,amelyben Maddie is,a húga Mackenzie is,és az anyukájuk is szerepel!! A lényeg az,hogy az anyukája,Melissa szereti õt,és sosem adná el a médiának!!!

Másodszor: Nem félmeztelen,hanem egy beige színü dressben táncol a Chandelier videoklipjében!!! Légyszíves amíg SEMMIT nem tudsz se rópa,se az anyukájáról,se az életérõl,NE ALÁZD!!!!! Nyilvánvaló,hogy csak a Chandelier-ben láttad õt de amúgy semmit nem tudsz rópa!! Ehhez az elhamarkodott,bántó véleményhez csak gratulálni tudok!!!....

2015. okt. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom figyelmesen olvastad-e a válaszomat, de te nem arra reagáltál. Augusztusban volt botrány abból, hogy Instagramra kikerült olyan videó, amiben félmeztelen és abban mutogatja magát. Szó nem volt arról hogy milyen klipben és milyen testszínű ruhában szerepelt, ne csúsztass.

Nyilván nem fogom belinkelni ide, hiszen fiatalkorú. "maddie ziegler leak"-re keress

2015. okt. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Tudom melyik videórol beszélsz,de az a videó véletlen került fel,és nem mutogatja magát benne!! Van neki rendes élete,hidd el!
2015. okt. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem tudom mért írnak róla rosszakat,én szeretem őt,szerintem hihetetlen tehetséges,és ő nem az a fajta,aki szülei miatt híresedett meg,saját magának köszönheti a hírnevet,sokat dolgozott azért,amilyen van.2 éves kora óta táncol,nagyon keményen,anyja nem adta el őt semmiféle médiának,Sia önként kereste Maddiet fel,mert meglátta a sorozatban (Dance Moms) táncolni,és rögtön kiszúrta milyen tehetséges,mennyit dolgozik érte.A sorozatban is sokszor mondta,hogy ő akar lenni a legjobb és élete a tánc,minden egyes részben látszott mennyit dolgozik.Nagyon megérdemli a több millió követőt,nem hinném hogy bármiféle rossz példát mutat.Livejaiba is soksztam bemenni,mindig nagyon kedves,próbál válaszolni sok kérdesre.Tegnap pl azt is mondta hogy sokan kérdezik mért változott meg,és hogy ez a korral együtt jár,belsőleg nem változott,a jó tulajdonságai ugyanúgy megvannak,próbál mindig kedves lenni,és nem elszállni magától.Lehet hogy néha “kihívóan” öltözködik,bár én ezt nem láttam soha,csak egy két táncos videóban(ez követelmény volt ott amúgy)de ettől függetlenül nem tartom őt beképzeltnek
2019. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!