Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez jó ötlet randira híváshoz?

Ez jó ötlet randira híváshoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 13 éves fiú vagyok. Az az ötletem hogy tanévnyitón odamegyek a lányhoz, és félrehívom, majd megkérdezem hogy eljönne-e fagyizni. Na itt az a gond hogy nem merem. Kicsit önbizalomhiányos vagyok, nem merem megszólítani. Félek hogy beégek haverjaim előtt. Szerintetek nagyon ciki lenne megkérni hogy ne beszéljen erről?

2015. aug. 7. 14:07
 1/3 anonim válasza:
Nyugodtan menny oda hozzá, a lányok szeretik a magabiztod fiukat. Szerintem probáld meg mert ha nem teszed sose tudod meg
2015. aug. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem lenne gáz mondani neki hogy ne mondja el? Egyébként próbálom úgy csinálni a dolgokat, hogy eszembe se jusson ez a mondat: Mi lett volna ha….
2015. aug. 7. 15:55
 3/3 anonim válasza:
Semmikép ne mond neki h ne mondja el mert furan fog rad nezni. Egyszeruen csak hivd el es akkor nem kell azon agyalnod h mi lett volna ha.
2015. aug. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!