Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennyire buták az emberek a...

Ennyire buták az emberek a szókirakós játékhoz, hogy facebookon kunyerálják a 3. szót?

Figyelt kérdés
A Facebook tele van ezzel a pixwords képernyőmentéssel. Most ennek lényege lenne az, hogy megosztással kunyerálják ki mi a harmadik szó, vagy tényleg ennyire sötétek az emberek, hogy nem képesek kitalálni? Esetleg lusták gondolkodni?

2015. aug. 11. 06:05
 1/3 anonim ***** válasza:

vannak amik elég nehezek. plusz nem hiszem, hogy veled nem szokott előfordulni, hogy túl sikerül bonyolítani a dolgokat. (ha nem szokott, akkor elmondom, hogy ez az a jelenség amikor annyira bonyolult dologra számítasz, hogy az egyszerű megoldásokon elsiklasz, mint pl egy derékszögű háromszögnél szinusz vagy koszinusztételt akarnál egyből alkalmazni.)

ezt inkább mondanám szétszórtságnak, mint butaságnak

2015. aug. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez történik, ha egy facebook függő el kezd logikai játékokkal játszani:D Én amiket láttam elég egyszerű szavakat nem tudnak megválaszolni, de vannak tényleg nehezek, amikhez már kell némi extra fejlettségi szint:D
2015. aug. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne is mondd, kérdező, akárhányszor végig görgetem a hírfolyamot, tuti lesz 3 ilyen benne. Kezd idegesíteni. Aztán a legjobb, amikor a posztja alá rak ki egy újabb képet róla, miután megírták a megfejtést. Volt olyan lány, aki erre használt fel egy adás-vételi oldalt (használt árukat raktak ki ide), és az ő posztjaival volt tele az egész.
2015. aug. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!