Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti, hogy érdeklődi...

Ez azt jelenti, hogy érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés

Nemrég (pár hónapja) összetalálkoztunk az egyik régi osztálytársammal és azóta facebookon beszélgettünk egy csomót. Nem sokkal később megkérdezte, hogy van-e kedvem elmenni valahová. Nem sikerült még összehozni a találkát, de nem is ez a lényeg. Mostanában mondogatja, hogy van-e kedvem kérdezz-felelekhez (felváltva kérdezünk egymástól kérdéseket), és egyre inkább az az érzésem, hogy nem barátilag érdeklődik irántam. Amiatt sem, ahogy elhívott a találkozóra, de most inkább arra gondolok, hogy olyan kérdéseket tesz fel, hogy hogyan képzelem el az igaz szerelmet, és beérdeklődött, hogy milyen hajhossz jön be nekem (neki kicsit hosszabb a haja az átlagosnál). Egyre személyesebb kérdéseket tesz fel; érdeklődik arról, hogy hogyan képzelem el a jövőmet, meg rólam is nagyon sokat, de nem csak olyanokat, hogy mi a kedvenc színem.

Szerintetek is érdeklődik irántam, vagy csak beképzelem?

Én 16/L, ő 16/F.


2015. aug. 12. 01:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal igen. Ha nem az a mindenkire rámászós típus, akkor igen. Sok srác csinálja azt Facen, hogy több lánynak írogat, hátha van esélye, de, ha nem ilyen, akkor érdeklődik.
2015. aug. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem úgy ismerem, hogy az a fajta lenne, aki minden lányra rámászik. Szerintem ő a kedves, csendes típus, aki nagyon értékel mindenkit. Legalábbis pár éve még ilyen volt, de nem hiszem, hogy sokat változott volna. :)
2015. aug. 12. 03:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!