Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi James_mc igazi neve?

Mi James_mc igazi neve?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a videóit, egyfolytába őt nézem, szerintem Nagyon helyes! Szerintem szerelmes vagyok belé! Az összes videóját láttam, annak ellenére, hogy nem játszom Minecraft-tal! Annyira szeretnék a barátja lenni, Csak barátja tényleg, meg szeretném ismerni! Ez hogy lehetséges? Kérlek segitsetek! 😢

2015. aug. 12. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom mi tetszik a kefe fejében.
2015. aug. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg milyen! És amugy meg helyes! Meg látszik hogy kedves , és a belső sokat számít
2015. aug. 12. 17:42
 3/8 Saavedro ***** válasza:
0%

"Meg látszik hogy kedves , és a belső sokat számít"


Mert te ismered a belsejét, ugye? Annak ellenére is, hogy két mondattal előbb ezt írod: "meg szeretném ismerni". De semmi baj. Majd 20. életévedre, ha bejutsz egy normális egyetemre - és kinőttél a sokmilliomodik önjelölt, minecraftozó hülyegyerekből, akik egymást másolják és ez az, amit 'elérnek' az életben - akkor talán rájössz, hogy az emberek nem véletlenül nem videón keresztül ismerik meg egymást és ha egy bácsi küld egy kedves videót neked, attól még nem tudni, milyen a való életben. Ezt jegyezd meg, különben az ilyen bácsik megfogják a nunid és rácsapnak a fenekedre. Most pedig menj kovalens kötést tanulni, hogy ne a szart kelljen lapátolnod egész életedben.

2015. aug. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ilyenekből nem kérek, kössz! Akinek nincs normális válasza, ne irjon ! Köszönöm! Amugy meg honnan tudod, hány éves vagyok?
2015. aug. 14. 08:25
 5/8 Saavedro ***** válasza:

"Akinek nincs normális válasza, ne irjon ! "


Rendben, akkor a legértelmesebb választ adom, amit csak lehetséges.


Hogy ismerhetnéd meg? Sehogy, mert már startból elszúrtad. Mit gondolsz, úgy ismersz meg egy ismeretlent, hogy további ismeretlenektől kérdezed meg, hogy mit csinálj? Esetleg írj rá, vagy valami...


"Amugy meg honnan tudod, hány éves vagyok?"


Tudok olvasni a sorok között:


"Mi James_mc igazi neve?" - Egy agyilag 18+ személy menekülne egy ilyen nicktől, DE, ha feltételezzük, hogy mégse, akkor fogja magát és ír neki egy üzenetet: 'Szia! Mi az igazi neved?'


"Szerintem szerelmes vagyok belé!"


Remélem ezt nem szükséges kifejtenem.


"Az összes videóját láttam, annak ellenére, hogy nem játszom Minecraft-tal!"


Nahát...Minecraft videó...mellesleg ha a Minecraft és a szerelem közelségbe kerülnek egymással, érdemes elgondolkodni.


"😢"


Csak ezek miatt gondoltam, hogy nem lehetsz 20, de szerintem lejjebb adom és 18 alá rakom a becslésem.

2015. aug. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem kérek további válaszokat, köszi
2015. aug. 14. 09:00
 7/8 bari bettina válasza:
Seprődi Norbert :D
2015. aug. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom már, Köszi
2015. aug. 18. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!