Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdekelne, hogy adományoznátok...

Edus1990 kérdése:

Érdekelne, hogy adományoznátok e spermát otthoni inszemináláshoz?

Figyelt kérdés
A párommal nem lehet gyerekünk, az örökbefogadásra éveket kell várni, a Krióban nincs donorsejt, így sajnos nincs más út, ha babát szeretnénk.

2015. aug. 12. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:

hát ez fogas kérdés...

konkrétan nem tudom elképzelni ez, hogy menne...

ott helyben mondjuk wc-ben kellene elintézni, vagy csak átadni, milyen felelősség, jogom lenne azután...itt sok dologgal tisztában kell lenni...


22 vagyok, nem akarnám egy bal lépéssel tönkretenni az életem...

meg igazából ha úgy nézzük részben az én gyerekem is lenne...mármint DNS miatt ugye van kapcsolat közöttünk...

ez pontosan mit vonna maga után?


22F

2015. aug. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha késöbb láthatom a "végeredményt", akkor igen :)
2015. aug. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Névtelenül igen.


Úgy névtelenül, hogy a "fogadó fél" se tudja a nevem, és én se az övékét. Kapcsolatfelvételi lehetőség legkisebb lehetősége se legyen meg a jövőben egyik fél részéről se.


A legjobb lenne, ha soha nem is találkoznánk.

2015. aug. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, így gondoltam, hogy ne tudjunk egymásról semmit, egyszeri személyes találkozóra lenne szükség. Az otthoni inszeminálás annyit jelent, hogy "elintézed", aztán én is "elintézem", megvannak ehhez a speciális eszközök. Természetesen semmi kötelezettsége nincs a spermaadónak a későbbiekben, ha akarnám se tudnám felkeresni, mivel nem tudnék róla semmit. Se a család, se a születendő gyermek nem tudná meg soha.
2015. aug. 12. 19:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen segítenék :)
2015. aug. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!