Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg kell egy esküvőre 2...

Tényleg kell egy esküvőre 2 vagy akár több ruha?

Figyelt kérdés

Nem én vagyok a menyasszony,mielőtt bárki azt hinné. :)


Párom családjában lesz esküvő ősszel,még szeptemberben,tehát elvileg jó idő lesz még.


Lesz templomi esküvő is,egy református templomban,majd pedig a vacsora és a lagzi egy 4 csillagos,elegáns szállodában lesz.


Többen is mondták a családból,hogy ők minimum 2 ruhát fognak felvenni,egyet a templomi szertartásra,egyet pedig a lagzira,de lehet hoznak még többet.


Sajnos anyagi okok miatt én nem engedhetem meg magamnak hogy több ruhát is vegyek.Én egy elegáns ruhára gondoltam,szép cipővel és kiegészítőkkel.Ezek sem 500 Ft-ba fognak kerülni.

Valóban ciki lenne,ha én ugyabban a ruhában leszek mindkét helyszínen?


Egyébként még sose voltam esküvőn,ez lesz az első.Gondolom a templomba illik eltakarni a vállam,de a combközépig érő ruha beleférhet?


2015. aug. 12. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Több esküvőn voltam már, de csak arról hallottam eddig hogy a koszorúslány öltözik át ha megunja a nagy szép ruháját.


De olyanról, hogy vendégek öltöznek át... hát... még nem láttam egy lagzin sem, pedig voltam úgy paraszt mint elegánsabb lagzin is.

Persze mindenki annyi ruhát cserél amennyit akar, de egy ruha szerintem bőven rendben van.

2015. aug. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség! Csak azok cserélnek ruhát, akik nem tudnak benne közlekedni, bulizni. Ez értelemszerű, de a vendégek nem. Nyilván divatbemutatónak nézik ezt az eseményt ha ezt akarják csinálni.
2015. aug. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!