Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megkeresni egy...

Hogyan tudnék megkeresni egy lányt facebookon? (lent)

Figyelt kérdés
Tegnap edzésről hazafele jövet a villamoson egy lánnyal összenéztünk többször is, főleg amikor leszálltam, még rám is mosolygott de mivel csak 1 megállóig láthattam és gyönyörű volt ezért nem gondoltam hogy esetleg tetszenék neki vagy ilyesmi, ezért nem mentem oda, viszont amikor láttam hogy többször is összenéztünk és leszálláskor rám is mosolygott már bánhattam... Szóval most ezt a lányt szeretném facebookon megtalálni, hátha sikerrel járok. Mivel nem tudok róla semmit, viszont látásra fel ismerném ezért valaki tud adni ötleteket hogy hogyan tudnám hamar és lehetőleg egyszerűen megtalálni? Már vagy 2-3000 ember között kerestem (ismerőseim ismerősei között főleg) de sikertelenül :c

2015. aug. 15. 02:18
 1/1 anonim ***** válasza:

elmész minden nap ugyanakkor ugyanoda, hátha rendszeres útvonala ez neki.


valakivel fantomképet rajzoltatsz és képfelismerővel rákeresel.

2015. aug. 15. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!