Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hy. A következő történt velem ma?

Hy. A következő történt velem ma?

Figyelt kérdés

Tegnap bementem egy spárba hogy vegyek 2 energiaitalt. Beálltam a kasszához fizetni, még várakoztam a sorban nézelődtem egy picit. És a másik sorban megláttam egy csinos kasszás leányzót és mikor rám pillantott többször is mosolygott. Nem volt időm már odamenni hozzá meg igazából nem szerettem volna kellemetlen helyzetbe sem hozni, ezért azt találtam ki hogy másnap vissza megyek hozzá egy levéllel hát nem tudom, úgy voltam vele hogy csak lesz valami :D majd. Szerintetek? :D. Ez mégis történt. Nem tudom hogy lesz e belőle valami? A levélben a következő állt. Szia tegnap láttalak a kasszánál és nagyon aranyosnak tűntél és megtetszettél,és szeretnélek megismerni. úgy éreztem mindenképp vissza kell jönnöm hogy ezt a tudtodra adjam valahogy. Jobban szeretem ezt előszobán intézni de nem akartam hogy kellemetlenül érezd magad, vagy hogy zavarjalak munka közben. ??

ha te is benne vagy akkor nagyon szívesen megismernélek.


lőttem neki még egy telefonszámot, meg egy nevet hogy tudjon válaszolni valahogy. :D



2015. aug. 15. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi szükség is volt a levélre?
2015. aug. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha válaszol is egyáltalán, akkor reménykedj.:D,


Az egy mínusz pont, hogy levélben akarod megismerni. Na mindegy, reménykedj, hogy válaszol.

2015. aug. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért irtam levelet mert nincs sok időm a kasszánál meg nekisem, főleg nappal mikor rengetegen vannak a sorban. Igy ha lesszz ideje nyugodtan eltudja olvasni. Plusz nem hozom esetleg zavarba. Nyugi nem a leègès miatt csináltam xD .
2015. aug. 15. 15:38
 4/8 anonim ***** válasza:

"Jobban szeretem ezt előszobán intézni"


Remélem, a levélben ez nem így állt.

2015. aug. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Retró. :D
2015. aug. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De igy irtam neki. Na vissza irt a leányzó :D hát nagyon tündér volt . szóval akkor mindenképp megérte. Holnap találkozunk. ;D hát lol ;D
2015. aug. 16. 00:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, azóta történt valami?:D
2015. aug. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
találkoztunk egyszer. Nagyon rendes csajszi. kiültünk egy kávézóba. kiderült hogy költözik pestre az egyetem miatt. meg most van tul egy komoly kapcsolaton. nem baj igazábol nagyon aranyos volt, hogy visza irt, meg hogy kijött. szóval mindenképp megérte :D
2015. aug. 25. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!