Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az élet értelme?

Mi az élet értelme?

Figyelt kérdés
2015. aug. 15. 23:09
1 2
 1/19 anonim válasza:
25%

Gyakorlatilag semmi :D

Az hogy jó legyél Istennek megfelelő életet élj, és üdvözülj.

2015. aug. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
84%
A sör, a sör és a sör. Nomeg Tibi atya és a pálinka :3
2015. aug. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Maga a lét.
2015. aug. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
67%
Olvasd el a semmi című könyvet,abból megtudod a választ!
2015. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
na az 5 -ös az végre egy normális válasz! amúgy az élet sója
2015. aug. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Az hogy a végén meghalj..
2015. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
7%
Hát erre egyszerű a válasz. A nagy ókori filozófusok nem tudták, én megszülettem, felnőttem, nem vagyok sem híres, sem filozófus. De azt egyértelműen kijelntehetem, én megtaláltam erre az egyszerű kérdésre a választ! Szerintem sokan egyet is értenek velem ebben. Az élet értelme : a pina.
2015. aug. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Még nem tudjuk.

De ameddig ezen gondolkoztuk feltaláltunk tömérdek alkoholtartalmú italt amitől még csak nem is érdekel a kérdés.

Youtube: justvidan -- miért igyál... (a rumos a legjobb)

2015. aug. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
49%
porból lettünk porrá leszünk
2015. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A sors. Az Isteneknek nincsen sorsuk hiszen a végtelenben léteznek ezért nincs tétje a cselekedeteiknek. Megtehetnek bármit és annak az ellenkezojét is, de idotlen idokig csak léteznek és léteznek. Megteremtették hát az embert akinek az életének kezdete és vége van, ezért az életének tétje van mert minden élet egyedi és megismételhetetlen. Tudatot adtak neki ezzel kiemelték az állatvilágból és megfosztották attól isteni lényként egy legyen a kornyezetével. Az emberi élet értelme az individualitás és ennek felovasztása a kollektivitásban. Ennek a két ellentétes cél megvalósításának a lukteto váltakozása az élet. "Slick"
2015. aug. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!