Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te mihez kezdenél a helyemben?

Te mihez kezdenél a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy állásom, amivel havi nettó 100 ezret keresek + túlóra, szóval olyan 120-130 jön össze, de akkor minden szombaton bent vagyok. Most elkezdtem a jogosítványt teherautóra, ehhez még szükség van 360 ezer forintra. Úgy terveztem, hogy ha kész van, akkor sofőrként vállalok munkát, amivel ugyan jól kereshetnék, de semmi másra nem lenne időm. Évek óta szeretnék egy motort, amit meg is tudnék venni, de attól tartok, hogy esetleg nem tudnám fantartani vagy kihasználni. Ha dolgozom, hogy pénzem legyen, akkor időm nem lesz használni, ha pedig nem dolgozom, akkor pénzem nem lesz használni. Attól félek, hogy ha el megyek kamionozni, akkor oda lesz a fiatalságom, és harminc évesen azt veszem észre, hogy soha nem éltem igazán, mert mindig azon voltam, hogy majd ezután hátha job lessz. Most 22 éves vagyok, és nem tudom, hogy mihez kezdjek. Ahol dolgozom, kaptam emelést, és lehet még kérni, szóval nem ez a max. Egy év mulva fizethetnek ennél többet is. De a jogosítványt mindenképpen meg akarom csinálni, hogy több lábon álljak. Ti mit csinálnátok a helyemben? Megvennétek a motort és élnétek amíg lehet, vagy elmennétek kamionozni a jobb fizetésért, de akkor nem tudnátok motorozni. A tanácsokat előre is köszönöm!

2015. aug. 16. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod, hogy mi mennyire fontos neked. Engem egyáltalán nem érdekelnek a motorok szóval nekem egyértelmű lenne a válasz. Neked eldöntened, hogy mennyit ér neked a motorozás és mit vagy hajlandó feladni érte.
2015. aug. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem sem érdekelnek a motorok, de szerintem vedd meg. Éljél. Élvezd ki az életet amig lehet. Kamionosnak elmehetsz késöbb is, de 22 éves már soha nem leszel. Viszont nagyon vigyázz magadra, mert a motor veszélyes.
2015. aug. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tanulj nyelvet inkább aztán húzz el a rákba szánalmas ez az ország az én utcámban vannak németek olyan nyaralót felhúztak hogy 3-4x többet ér a házamnál és ez csak a nyaralójuk kimész heti 40 órát dolgozol hétvégéd mindig szabad aztán vehetsz 2 motrot is és nem használtat megtudod tankolni nem kell fillérezgetni ja és szólj ha elhatároztad magad veled tartanék :D
2015. aug. 18. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!