Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legfélelmete...

Mi volt az eddigi legfélelmetesebb/legijesztőbb dolog ami eddig veletek megtörtént?

Figyelt kérdés
Nem tudtam melyik kategóriába írjam ezért ide került+ itt számíthatok a legtöbb válaszra. Trollok kíméljenek.
2015. aug. 19. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor majdnem megeröszakolt egy perverz f asz!
2015. aug. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Mikor beregisztráltam a gyakorira.
2015. aug. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Megtudtam mi az a deep web, és szembesültem vele mit jelent valójában a szó: emberség.
2015. aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elütött egy autó, illetve amikor egyszer kiesett az életemből 4 óra (nem ittam, nem drogoztam, egyszerűen az az utolsó kép, hogy délben hazaindulok gyakról és utána a következő, hogy délután 4-kor megérkezem -az egyébként 40 percre lévő- kolimba. Semmire sem emlékszem, ami az eltelt időben történt.)
2015. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyszer kisebb koromban majdnem belefulladtam a strandon a medencébe. az utolsó pillanatban rántottak ki a vizből..
2015. aug. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Amikor gyerekkoromban keresztanyáméknál házibuli volt, fejest ugrottam a fotelba tigrisugrásban. A kezemet a hátam mögé tettem és úgy ugrottam a fotelba egy fejest, mintha vízbe ugranék. Nem igazán tudom hogy mi volt a célom, hogy mire számítottam, de valószínűleg csak unatkoztam és nem tudtam mit kezdeni magammal, amikor a felnőttek táncoltak. Aztán a nyakam reccsent egyet, nem kaptam levegőt és nem tudtam szólni se senkinek, mert hang se jött ki a torkomon. Csak néztem ki a fejemből a fotelban feküdve, és konstatáltam hogy most meg fogok fulladni. De keresztapám látta az egészet és hozott egy pohár vizet, majd ahogy egy kortyot lenyeltem, utána már tudtam levegőt venni. Nagy megkönnyebbülés volt. Aztán 3 napig feküdnöm kellett az ágyban ott náluk. Addig haza se vitt anyám, mert fájt a nyakam.
2015. aug. 20. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Mikor éjszaka pánikrohamom volt,egyedül voltam a lakásban,elkezdtem fulladni,és elájultam.Aztán még egy ideig forgott velem a világ,öt perc múlva négykézláb bemásztam az ágyamba.
2015. aug. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!