Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mai világban az emberek...

A mai világban az emberek ahelyett, hogy egymásért élnének, egymásból élnek! Miért nem változtatunk ezen? Miért nem indul meg a tömeg; egy egészséges generációért!

Figyelt kérdés
2015. aug. 23. 22:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A, mert nincs tömeg.

B, mert egy idő után úgyis túlnépesedünk.

2015. aug. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kellene nekem idegenekért élnem. Max. a saját családomért. Nem használok ki másokat, de másért élni sem fogok.

Élni, és élni hagyni. Ez a mottóm.

2015. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem először tapasztalom, hogy olyan emberek vetnek véget sajátkezüleg az életüknek, akiket rengeteg ember vesz körül. Barátok, család, szomszédok.

Mégis mindegyik meglepetten és értetlenül áll az ilyen esetek előtt.

Mert a nagy pénz-hajhászásban 5 perce nem volt soha a másik emberre...

2015. aug. 23. 22:54
 4/16 anonim ***** válasza:
Mert az emberiség nagy részének torzult a genetikája és észre se veszik, hogy milyenek és hol a hiba bennük.
2015. aug. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez csak egy trükkösen hangzó mondta, de semmi értelmes tartalma nincs.
2015. aug. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

3: Amikor még az ilyen betegekkel foglalkozó orvosok is leszarják az embert, akkor mire számítasz (pedig még rengeteg pénzt is kapott a legutóbbi). Még jó, hogy megölik magukat.


Amúgy meg ez egy önző világ, tele önző emberekkel. Ez van.

2015. aug. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
mondat*
2015. aug. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Van itt valaki aki képes elolvasni, felfogni és értelmezni az alábbi kérdést? :)

Utána az alapján válaszolni.

Írjátok már oda a korotokat is a válaszok után.

2015. aug. 23. 22:59
 9/16 anonim ***** válasza:
A mai világ az elszigeteltségről, a pénzcsinálásról szól a legtöbb helyen. A versenyben pedig mindenki ellenség: vagy a pénzedet, vagy az idődet akarja "elvenni". Nem jut idő a megállásra, az elmélyedésre, egyáltalán számot vetni arról, hogy mi az, ami tényleg fontos, mi az, ami nem. Sokan csak akkor jönnek erre rá, ha megbetegszenek, vagy valamilyen más súlyos trauma történik velük, és átértékelnek mindent, amit addig vakon követtek.
2015. aug. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8: 6 voltam 27 évesen. Nem értem akkor, hogy mire gondoltál. Pedig általában a szövegértéssel nem szokott gondom lenni.
2015. aug. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!