Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezután mi a teendő?

Ezután mi a teendő?

Figyelt kérdés
Volt egy srác aki kb.egy hónapja jelölt be.Visszaigazoltam.Beszélgettünk.És azt mondta belémszeretett.Én azt mondta van alakuloba kapcsolatom ami igaz is.Erre ő küldött egy képet hogy gorskötözővel kikötötte magát amíg nem mondom hogy szeretem.Na jó nagy nehezen rávettem hogy vegye le.Utanna meg azzal zsarolt hogy felköti magát.Letiltottam ahonann csak lehetett.

2015. aug. 23. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi, de tényleg. Úgysem tette meg, csak érzelmileg próbált meg zsarolni. Szard le.
2015. aug. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm:)
2015. aug. 23. 23:29
 3/5 anonim ***** válasza:
ha esetleg tudod a címét kihívhtod hozzá a mentőket hogy vigyék be, mert öngyilkosságra készül és nem stabil. De tényleg ennyi.
2015. aug. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
gondolkoztam a rendőrségen.Szerintetek visszatiltsam és megkérdezzem hogy lenyugodott-e már?:)
2015. aug. 23. 23:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne, hamis remény, hogy jobban érdeklődsz iránta és ugyanilyen hisztiket vághat le bármikor.
2015. aug. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!