Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha két napig...

Ti mit tennétek ha két napig csak ti lennétek a világban és ha választhatnátok magatok mellé egy embert ki lenne az?

Figyelt kérdés
kíváncsi vagyok erre ki mit tenne és kit választana maga mellé.tudom ez szinte lehetetlen, de azért válaszoljatok egy ketten:)
2015. aug. 24. 15:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Egyik haveromat , akivel szétbaromkodnánk azt a két napot , de azt nagyon :D Mondjuk van két ilyen , még nem vagyok biztos kit válasszak.

De nekem is tetszik 2es válasza :D

2015. aug. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Számomra nem lehetetlen: hiába van anyám, apám, tesóm, mégis egy külsős személyt választanék. Egy korábbi mentoromat.
2015. aug. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ilyen fantáziálásrol van szó, akkor én magamat választanám, hogy legyen 2 belőllem :D

Igazábol a két nap nagyon kevés bármi nagy dolog megtételéhez. 2 napig azon törném/törnénk a felyünket, hogy hogyan is történhetett ez meg, mert ha ilyen megtörténhet akkor megtörténhet más "lehetetlen" is, és kideriteném hogy lehet még több ilyen lehetetlent csinálni :D

2015. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hát én rögtön a barátnőmre gondoltam. Családdal csak veszekednénk és kárba veszne 2 nap. Minden bizonnyal hülyeségeket csinálnánk!
2015. aug. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
én egy szűz japán tinit és dugnám 48 órán keresztül
2015. aug. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
75%

Persze h bnőmet

Ès tuti tengerpartra mennénk...és ott bármit :3

2015. aug. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
egy jó barátom, és a két nap alatt, ahogy csak lehet élhetőbbé és jobbá tenni a világot. Bankok pénzeiből lecsapolni egy keveset, becsomagolni, és elvinni kis csomagokban külömböző helyekre pl a pénzt. (hajléktalanok helyére stb stb) Akinek van feleslege (a sok gazdag) azoknak a vagyonát szépen szétosztani. És mire mindenki visszatér, egyenlő arányokkal kezdenének. :)
2015. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Nos igen. Az előttem válaszolónak nagyon kedves ötletei vannak. De hidd el... Jobb ez, hogy vannak szegények és gazdagok, mert így valamelyest megvan az egyensúly.

Egyébként én is barátnőmet vinném és teljesen mindegy hova. Az a fontos, hogy jól érezzük magunkat és együtt legyünk. :)

Lenne egy kérdésem a válaszíróhoz. A 2 nap az igazából ugyanolyan nap mint a többi. Tehát ha mondjuk abban a két napban meghalnék akkor utána ugyanúgy élnék? :D Vagy akkor tényleg elmurdelnék? :D

2015. aug. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#7 nem jó az ötlet. Az én dédszüleimnek és ükszüleimnek marha nagy földjeik voltak, aztán a szocializmusban egy nagy részét csak úgy elvette tőlük az állam "egyenlőség" címén. Ha nem lett volna ez, minden bizonyára jobban élnénk. Úgyhogy gondold meg ezt az ötletet még egyszer... :)
2015. aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#19 Bocsi, a 17-esnek szólt
2015. aug. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!