Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melegellenes emberek válaszát...

Loonatic kérdése:

Melegellenes emberek válaszát várom első sorban! Számotokra miért gyűlöletesek a melegek? Miért nem támogatjátok őket?

Figyelt kérdés

A kérdés NEM PROVOKÁCIÓ, szeretnék őszinte, értelmes, kulturált válaszokat kapni.

Ne olyanokat írjatok, hogy "nekem aztán senki ne rohangáljon rózsaszín tangában az utcán", hanem a sztereotípiáktól elvonatkoztatva próbáljatok válaszolni. Kíváncsi vagyok, mi jár az ilyen emberek fejében, ők hogy látják ezt. :)



2015. aug. 25. 15:04
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
25%

én a melegségre betegségként tekintek...és most jönnek a lepontozások és sokan nem olvassák tovább :)


a 4 fal között nem zavar, de pl az utcán láttam múltkor egy meleg párt (40-50 közözziek), a HÉV-en egy hülyegyerek kiabálta a hülyeségeit, na az pl nagyon irritált, de főleg a melegsége volt a témája...


én nem gyűlölöm, nem azt mondom, hogy szeretem, vagy semleges, nem szeretem, de nem gyűlölöm, azért annyira nem erős az érzés...


Maga a kézen fogva sétálás, utcán csókolózás nem elfogadható tőlük, taszító, gusztustalan számomra. 4 fal között nem zavar, ha nem látom, de ha előttem művelik az igenis zavar, heteroknál is meg van a határ, csak ott ugye máshol, de pl azok se nyalják falják egymást, meg cuppogjanak...


22F

2015. aug. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat. Én nem fogok lepontozni senkit, mert mindenkinek meglehet a véleménye.

Arról amit mondtál, hogy "ne a szemed előtt", azzal nem nagyon értek egyet, szerintem kifejezetten aranyos, hogy ha két ember kimutatja, hogy szereti egymást, függetlenül attól, hogy heterók, vagy sem. Persze ne vigyék túlzásba, és lehetőleg ne kisgyerekek előtt, de ismétlem, ez ugyanúgy vonatkozik a heterókra is.

2015. aug. 25. 15:12
 3/54 anonim ***** válasza:
19%

Lol.....

Azert mert undorito amit csinalnak..

Nem veletlenul van ket nem....

Es igen ez szerintem is betegseg...meg jo hogy nem fertozo...

Engem addig nem erdekel amig nem elottem csinaljak... De ha igen ....hat legszivesebben lepofoznam oket..

2015. aug. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
Hát igen, kulturált vélemény. Nem tudom amúgy, hogy neked itt mi a "Lol..."
2015. aug. 25. 15:22
 5/54 A kérdező kommentje:
Miért undorító szerinted abban, hogy két ember szereti egymást? :)
2015. aug. 25. 15:23
 6/54 A kérdező kommentje:
Na, sikeresen elírtam a kérdést, mindegy bocsi. Mi undorító szerinted abban, hogy két ember szereti egymást?
2015. aug. 25. 15:26
 7/54 anonim ***** válasza:
22%
Tudod mit:) nem undorito..termeszetellenes...
2015. aug. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
88%

Ez azért eléggé uninteligens érv, hogy "azé' utlom őket mert ez egy betegség". Igazatok van... Én kiskoromban asztmás voltam, megyek is, megkorbácsolom magam.

Én sem szeretem, ha két férfi előttem enyeleg, de nem azért mert melegek, hanem mert egyszerűen vannak olyan dolgok, amiket nem illik nyilvánosan művelni (heteróknak sem). De ha kézen fogva sétálnak vagy adnak egymásnak egy puszit, azzal aztán az ég világon semmi probléma nincs. Szomorú, hogy a 21. században még ez alapján ítéljük meg az embereket.

2015. aug. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
13%

Egy egészséges gondolkodású embert mindig az ellenkező nem vonz, és soha nem az azonos nem. Úgy gondolom hogy aki nem betegen születik, és ennek ellenére is identitás zavara van azt végképp nem lehet hova tenni, talán nincs is helye ezen a földön.

A normális beállítottságúak mint jómagam is, nem tud "úgy" nézni valakire, főleg nem elképzelni vele akármit is. Soha nem gondolkodtam ilyesmin, az edzőteremben sem vonzalom fűz valakihez ha megnézem a karjait, vagy akármi, pusztán a sportból fakadó szakmaiság.


Tehát aki egy nagyon jó csajtól nem megy neki a falnak, az koránt sem partner a társadalomban, ahol egyik fő hangsúly az utódon van.

2015. aug. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim válasza:
14%
Természetellenes, és jövő nélküli dolog amit művelnek! Egymás farkát szopogatják és egymás végbelét baszo*atják undorító! Sajnos létezik sok ilyen, nincs mit tenni.. De nem akarja már a "jó" nép, hogy az egészséges ember elfogadja őket! Meg ezt a témát is felesleges feszegetni, értelmetlen. Gondolj bele, ha több ezer év alatt mindenki meghülyül és bemelegszik, akkor mára nem lenne emberiség, csak fertőzött hullák :D 23/f
2015. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!