Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen a 11 évesek zöme?...

Miért ilyen a 11 évesek zöme? (többi lent)

Figyelt kérdés

Azt tapasztalom sajnálatosan , hogy a mostani 11 évesek nagyon. khmmm.... érdekes viselkedést produkálnak. Például fültanúja voltam, hogy két 10-11 éves gyerek arról beszélgetett, hogy a másik hogyan döntött meg egy lányt (sokkal nyersebben hallottam) , a kis lányok sírnak, hogy elhagyta a barátjuk....

Most egy személyes eset, kerékpározok szép nyugodtan s egy leendő kis 6.-os (tudom hogy még 11) fülhallgatós füllel utánamkiabál , hogy köszönni luxus? Oktatnam a jó modorra , de folyton édesanyámat szidta.... hagytam így a fenébe. De elkeserít, hogy kis 10-11 évesek így viselkednek az idősebbekkel. Én tiszteltem/tisztelem a korosabbakat, még ha egy-két év van csak köztünk.


14/F



2015. aug. 26. 19:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

Az elhanyagolt kisgyerekek a tévén meg a neten lógnak, ahol pedig mindent elszekszualizálnak, és a gyerekek még könnyen befolyásolhatóak. Ehhez még hozzáadódik, hogy ma már hamarabb "érnek" a gyerekek (menstruáció meg magömlés és szekszuális vágyak) a kajákban levő hormonok miatt (?).

Direkt írtam ksz-el. :D)

2015. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%
Ezt látják a médiákban és azt hiszik, hogy minden egy virtuális valóság.
2015. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De ez nem jó...... nem kell ilyen emberfajta. Aki nem tudja mi a rendes. Én ilyen korban kint játszottam barátokkal vagy kockultam
2015. aug. 26. 19:45
 4/18 anonim válasza:
80%
Hat igen. Sajnos vannak ilyen nagyképű gyerekek. De nem őket kell hibáztatni hanem a szüleiket akik felnevelték illetve nem nevelték meg.
2015. aug. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Igen. De hiába siránkozunk nem fognak leállni a bagózással, szexelêssel bulizással. Már kijárna nekik egy atyai tockos........

. s a lányok...... ismerősöm egy csaj, ki van mindig sminkelve,mindenféle festék az arcán, rúzs, full cap.... s így jár az utcán.

2015. aug. 26. 19:55
 6/18 anonim válasza:
Ne minősítgesse már a 11 éveseket!!!! Az ő dolguk ha nem úgy viselkednek ahogy kéne. Nem a magáé. Nem kell Minősíteni az összes 11 évest mert akikről maga beszélt azok 1. A szüleik hibája 2. a lány akiről beszélt az meg valami beképzelt fruska a leírtak alapján.
2015. aug. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Azért ilyen se az idősebb korosztály, se én se voltam ilyen ennyi idősen! Nem minősítettem egyetlen szóval se az összes 11 éves generáció tagjait, csak a zöme sajnálatosan úgy akar viselkedni, mintha nagykorú lenne és kárt tesznek magukban. Szerintem az korosabb emberek se lennének boldog, hogy ilyenek a Jövő pillérei. Hogy fogják nevelni a gyerekeiket az ilyenek? S a következő generációt?

Szerintem senki se se lenne boldog felhőtlenül, ha a kis 11 évesek által gyártott cigarettafüsttel szennyezett levegőt kellene belélegeznie, arról nem is beszélve, hogy ha el akarnak menni szórakozni,nagyon maximum a válláig érő kisgyerekek miatt nem tudna kikapcsolódni.

2015. aug. 28. 12:27
 8/18 anonim ***** válasza:

kérdező te se vagy valami hú de öreg és nem 1 embert ismerek a korosztályodból aki rosszabb az általad leírtaknál :) de hogy a kérdésedre is válaszoljak: részben a szülő, részben a média tehet róla hogy ilyenek, elvannak kényeztetve, megkapnak mindent, azt hiszik övék a világ, a tv-ből is csak a "jó" példa ömlik (valóvilág és társai)... ha a szülők normálisan nevelnék gyermekeiket akkor nem lenne ilyen.. én pl nem fogom a gyerekemet leültetni a tv vagy a számítógép elé.. telefont meg a közelébe se fogok vinni :D lehet most páran elátkoztok de szerintem több értelme van annak ha te magad foglalkozol a gyerekkel, elviszed biciklizni, együtt csináljátok meg a házkörül a munkát stb mint hogy beb.aszod a gép/tv elé és hagyod hogy az nevelje fel.. jó gépezni még talán gépezhet napi 1-2 órát hogy ne legyen totális analfabéta amikor suliban berakják egy gép elé.. a következetes nevelés a kulcsa az egésznek, a kifogásokat meg nem fogadom el, ha valakinek a SAJÁT gyerekére nincs ideje akkor minek vállalt gyereket?


21F

2015. aug. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Utolsó:

Szerintem hiába neveli valaki úgy a gyerekét,hogy nem ad a kezébe telefont,számítógépet és az ehhez hasonló dolgokat...Utána úgyis megy az iskolába ahol látja ezeket és ő is akar majd olyat.


Már bele is rossz gondolni,hogy milyen generáció lesz 10-15 év múlva akik ezeknek a kérdező által leírt 11 éves gyerekek gyerekei lesznek.

2015. szept. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
szóval inkább hagyod hogy a gyereked egy degenerált, elkorcsosult, embertelen sz*ar legyen csak mert a suliban azt látja amit?! ha NORMÁLIS nevelést kap, nem fogja érdekelni az a sok marhaság..
2015. szept. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!