Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a gond velem, kíváncsi...

Mi a gond velem, kíváncsi vagyok tapasztalt-e már bárki ilyet?

Figyelt kérdés
Nagyon gyorsan megszeretek embereket csak nem tudom kimutatni élőben, élőben nem úgy tűnik hogy így van. Itt viszont akit megkedvelek túl sokat képzelek bele rögtön úgy hiszem hogy barátok lehetünk és úgy veszem mint ha rég ismernénk egymást.Ugyan akkor nem merném megmutatni az arcom.De őszinte vagyok mindig elmondom milyen vagyok nem hazudok.

2015. aug. 28. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Digitális anonimitás miatti enyhe szocfóbia. Menj élő emberek közé, mármint akár azokkal is akiket online ismersz meg, ha az nagy lépés akkor először csak telefon pl.
2015. aug. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem az embereket szereted meg, hanem a róluk kialakított elképzeléseidet, ezért képzelsz az általad nem ismertekbe barátságot, ami után törvényszerű a csalódás. Valószínűleg magányos vagy és csak netbarátokat, nem igazi barátokat keresel, mert vagy nem bízol magadban, vagy visszahúzódó típus vagy, vagy csak unatkozol és addig kellenek barátok, amíg nem találsz egy társat.
2015. aug. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ismerkedünk?
2015. aug. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-esnek teljesen igaza van. Sajnos velem is így van de ez az igazság.
2015. aug. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek
2015. aug. 29. 07:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Ikervesztés szindróma?
2015. aug. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A testvérem még születésemnél meghalt úgy hogy nem hiszem.
2015. aug. 29. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!