Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A filmekben miért van az,...

A filmekben miért van az, hogy amikor egy "ébredéses" jelenet van, a szereplők (többnyire nők) már ki vannak sminkelve, tökéletesen fésülve, és kozmetikálva?

Figyelt kérdés
Nem gondoljátok, hogy sokkal hitelesebb lenne az egész jelenet, ha mindenféle smink nélkül, kócosan, álmos fejjel besétálna az illető a fürdőszobába (nem kell nyílván a jelenetet mutatni) és ott rakná magát rendbe?
2015. aug. 30. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem egy filmben láttam már kócosan, elnyűtt arccal ébredő nőt. Valamennyi smink persze mindig volt rajtuk, hiszen ez egy film, amiben alapból sminkelnek mindenkit, a megvilágítás, a bőrhibák meg kismillió más ok miatt.
2015. aug. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

De, gondoljuk.

Szerintem idétlen.

2015. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
mert ez csak film
2015. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

De, hitelesebb lenne, de sajnos mivel a legtöbb embert ez nem érdekli, nem törődnek vele a film készítői.


Itt fel van sorolva még 10 nem hiteles dolog, ami gyakran szerepel filmekben:

https://www.youtube.com/watch?v=yG_Ibxd54n0

2015. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én azt se értem, hogy miért nem wc-znek soha
2015. aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem hiteles, de manapság már ébredésnél sem kötelező, hogy leamortizált fejed legyen. Nekem pl. tetovált szemöldököm van, műszempilláim, és ezek nem jönnek le alvás alatt. Szóval csak annyi, hogy kicsi sápadt a fejem és hunyorgok. Régen valóban nevetséges volt.
2015. aug. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 FüligJimmy88 ***** válasza:
Baromi hosszúak és unalmasak lennének a filmek, ha minden ilyen kis részletre odafigyelnének. Szerintem pont ez a színház (és persze a film) lényege: a történet számít igazán, a tálalás már nem annyira.
2015. aug. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindig olyan jót nevetek ezen :D full kisminikelve, belőtt hajjal ébredeznek.
2015. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem csak akkor fura hogy olyan "tökéletesek",hanem az egész filmben...
2015. aug. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!