Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nem megyek be suliba,...

Ha nem megyek be suliba, hanem a városban mászkálok, akkor ennek lehet valamilyen következménye?

Figyelt kérdés
Az igazolatlanon kívül... Például ha egy rendőr megkérdezi, hogy mit csinálok, akkor mit tehet? Megjegyzem nem vagyok már tanköteles...
2015. aug. 31. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A családtól megvonják majd a támogatást, ennyi.
2015. aug. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lesz egy rossz életed... Tanulni kell!!! Én is rájöttem.
2015. aug. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha sokszor csinálod, akkor szakma nélkül maradsz( feltételezem középiskolába jársz), kirúgnak az iskolából, szüleid nem kapnak rád családit. Rendőr megkérdezheti, de mivel nem vagy tanköteles, nem csinál semmit.
2015. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megcsinálod 1szer? Semmi.

Megcsinálod havonta egyszer. Még mindig semmi.


Biztos pont a legkönnyebb napon kéne lógni? Inkább amikor dogát írtok vagy sok órád van.


Tanulás nélkül is lehet valaki sikeres, nem ismerhetjük a kérdezőt.


[link]

Úgy tudom ez aktuális.

2015. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lógjál nyugodtan. Tudom, hogy az első nap, de ha egyszer megteszed, megteszed máskor is. Szóval szokj csak rá.


Aztán pár év múlva, amikor elkezdődik a nagybetűs munkanélküli életed, és jársz a munkaügyi hivatalba pecsételni, és egy szerencsétlennek érzed magad, majd visszasírod, hogy ilyen hülye voltál most. Bár szerintem felesleges itt papolni neked, mert még úgy sem fogod fel.


"Tanulás nélkül is lehet valaki sikeres". Jah, persze. Micsoda életfilozófia, én pont azt látom, hogy manapság ez az általános....

2015. szept. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!